ברירת-מחדל English Russian  לחצו ליעוץ והתאמה חינם | 09-9508528  
אורן אור קובי
עיצוב שיער - OrenorKobi 
  סיור וירטואלי
  התחברו אלינו
  מועדון חברים
  שלב אחר שלב במספרה
  אירוע העשור
 
  09-9508528
 
לתיאום, יעוץ או כל שאלה אחרת מלאו את הטופס הבא:
 
   


חדשות ועדכונים
חדש הדרכות למעצבי שיער אחד על אחד   
   
מאמרים חדשים בדף הראשי ובקטגורית חלקה היפנית   
הרשמו עכשיו למועדון הלקוחות 
של ORENORKOBI 
 
 

ההבדל בין החלקה יפנית לברזילאית

דף הבית >> החלקות שיער >> החלקה יפנית >> ההבדל בין החלקה יפנית לברזילאית


בארץ קיימות שתי שיטות עיקריות להחלקת שיער- יפנית וברזילאית. רוב השיטות האחרות הן לא יותר מאשר וריאציות שונות על השיטות הללו. מהם ההבדלים בין שתי השיטות, ומהם היתרונות של כל אחת מהן?

החלקה יפנית

ההחלקה היפנית, שמקורה אכן ביפן, מבוססת על מריחת השיער בחומר כימי המכונה טיוגליקולט. חומר זה חודר אל תוך השערה, ושובר את הקשרים בין החלבונים המצויים בה- חלבונים אלה הם הקובעים את צורתה של השערה- חלקה או מקורזלת. לאחר מכן, מחליקים את השיער באמצעות מחליק, כאשר הוא עדיין נתון להשפעתו של החומר אשר שובר את הקשרים. השלב האחרון הינו מריחת חומר אשר מנטרל את פעולתו של הטיוגליקולט, ומאפשר לשיער להתקבע בצורתו החדשה והחלקה.

אורכה של החלקה זו בין שלוש עד חמש שעות. החיסרון העיקרי הוא שאין לבצע את ההחלקה היפנית על שיער חלש או מחומצן, שכן החומרים הכימיים עלולים לפעול פעולת יתר ולשבור לחלוטין את השערה. מחירו של הטיפול אינו נמוך, והוא נע בין 1500 ועד 2500 ₪, עם הבדלים הנובעים מסוג השיער ומאורכו. החלקה יפנית יוצרת מראה אחיד ומרהיב.

 

החלקה יפנית
החלקת שיער
החלקה


החלקה ברזילאית

ההבדל העיקרי בין ההחלקה היפנית לבין ההחלקה הברזיאלית הינו שבזו הברזיאלית מורחים חומר חיצוני על השערה, והוא אינו חודר פנימה. החומר הנמרח הינו קרטין- אותו החלבון הבונה את השערות. לאחר זמן מה מתקשה החומר, וכאשר עוברים על השיער באמצעות מחליק השערה מתקבעת בצורתה הישרה. לכן, בניגוד להחלקה היפנית שנותרת קבועה, ההחלקה הברזיאלית היא זמנית- הקרטין העוטף את השיער יורד לאט לאט, ולאחר חמישה חודשים בערך חוזר השיער למצבו הטבעי.

אחד מן היתרונות של ההחלקה הברזיאלית על פני זו היפנית הוא שניתן לעשות שימוש בהחלקה זו על כל סוג שיער שהוא- גם במידה והשיער פגום, מחומצן או צבוע, הקרטין יבצע את הפעולה הרצויה והשיער יהיה חלק.

יש לציין כי תוצאותיהן של שתי ההחלקות עליהן פירטנו במאמר זה עשויות להשתנות מסוג שיער אחד למשנהו. אם קיימת התלבטות, מומלץ לפנות למעצב שיער מנוסה אשר יוכל לראות את השיער ולסייע בקביעת סוג ההחלקה המתאים ביותר.

   
עיצוב שיער - אורן אור קובי

 

       
מוצרים בסלון:      
       
החלקה יפנית תסרוקות כלה וערב איפור כלות וערב טיפולי פנים ויופי
החלקה ברזילאית עיצוב שיער איפור קבוע פדיקור רפואי / קוסמטי
החלקה משמקת לימודי עיצוב שיער איפור בת מצווה בניית ציפורניים
תוספות שיער יעוץ והתאמה קוסמטיקה הסרת שיער
 

       
בניית אתרים ג'ינט בניית אתרים ג'ינט מפת אתר רח' המנופים 11 מגדלי אקרשטיין הרצליה פיתוח  09-9508528
בניית אתרים - ג'ינט פיתוח