ברירת-מחדל English Russian  לחצו ליעוץ והתאמה חינם | 09-9508528  
אורן אור קובי
עיצוב שיער - OrenorKobi 

החלקה משקמת

דף הבית >> החלקות שיער >> החלקה משקמת
החלקה משקמת היא טכניקה ייחודית לטיפול מקצועי בשיערן של נשים רבות אשר פותחה בסטודיו סטרייט. החלקה זו איננה הופכת את השיער לחלק אלא תורמת לבריאותו, לזוהר שלו ולמראה האסתטי למשך חודשים ארוכים. חומרי ההחלקה כוללים בין השאר את הבאים: קראטין, חלבונים, מינרלים וחומרים מזינים לשערה. רכיבים אלו כאשר נמרח החומר, נספגים אל תוך השערה ותורמים להעשרתה וחיזוקה. החלקה זו מהווה מוצר משלים להחלקות השיער המגוונות שקיימות כיום בשוק.
 
החלקה משקמת
יש לכם שאלה? זקוקים ליעוץ?
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם
 


חומרים פעילים במהלך החלקה משקמת


מלבד נשים בעלות שיער פגום, שרוף, שבור או שיער לא בריא, החלקה משקמת מומלצת לכל מי שביצעה בעברה החלקות שיער שונות. החומר הפעיל שאותו מורחים על השיער במהלך החלקה זו מכיל קראטין בעיקר שהינו חומר טבעי שתורם לבריאות השערה בזמן שמוחדר לתוכה. חומר זה מוחדר אל ליבת השערה באמצעות חום ולצד מינרלים וחלבונים נוספים לשיקום השיער. 90% מהשערה מורכב מחומר טבעי שנקרא כאמור קראטין. במהלך ההחלקה הוא מוחדר אל השערה וסוגר את הסדקים שבה ומעניק לה חוזק וגמישות.
 

השפעה על בריאות השערה


החלקה משקמת לשיער מאפשרת ליהנות ממראה בריא, מלא, מבריק ורך של השיער גם אם נעשו בעבר החלקות שיער מסוגים אחרים דוגמת החלקה יפנית וכדומה. רכיבי החומרים בהם נעשה שימוש במסגרת החלקה זו משפיעים רבות על בריאות השערה אשר עוטפים אותה במינרלים עשירים וחלבונים חיוניים, וממלאים סדקים ופיצולים בשערה.בצורה הזו ניתן להפוך כל שערה להרבה יותר בריאה, חזקה, מבריקה וגמישה. החלקה זו מתאימה בעיקר לבעלות שיער שעברו לא מעט טיפולי הבהרה, צבע, סלסולים ופרמננט.
 

שלב האבחון טרם ההחלקה


החלקה משקמת להבדיל מהחלקות שיער אחרות מובילה לתוצאות מיידיות מבלי הצורך להמתין. המראה של השיער יהפוך למבריק, שופע וזוהר מהרגע שתצאי מהסטודיו. התהליך של ההחלקה מזכיר מאד את זה של החלקת שיער ברזילאית. תחילה יש לעבור אבחון מקצועי ולבדוק את רמת ההתאמה לתהליך ההחלקה. רק לאחר האבחון ניתן יהיה להמשיך בתהליך. באבחון עצמו יבדקו המבנה של השיער, חוזקו, רמת הסלסול הטבעית שלו, הבריאות שלו וכן הלאה. 
 
החלקה בשיער
שיער אחרי החלקה
   
עיצוב שיער - אורן אור קובי

 

       
מוצרים בסלון:      
       
החלקה יפנית תסרוקות כלה וערב איפור כלות וערב טיפולי פנים ויופי
החלקה ברזילאית עיצוב שיער איפור קבוע פדיקור רפואי / קוסמטי
החלקה משמקת לימודי עיצוב שיער איפור בת מצווה בניית ציפורניים
תוספות שיער יעוץ והתאמה קוסמטיקה הסרת שיער
 

       
בניית אתרים ג'ינט בניית אתרים ג'ינט מפת אתר רח' המנופים 11 מגדלי אקרשטיין הרצליה פיתוח  09-9508528
בניית אתרים - ג'ינט פיתוח