ברירת-מחדל English Russian  לחצו ליעוץ והתאמה חינם | 09-9508528  
אורן אור קובי
עיצוב שיער - OrenorKobi 
  סיור וירטואלי
  התחברו אלינו
  מועדון חברים
  שלב אחר שלב במספרה
  אירוע העשור
 
  09-9508528
 
לתיאום, יעוץ או כל שאלה אחרת מלאו את הטופס הבא:
 
   


חדשות ועדכונים
חדש הדרכות למעצבי שיער אחד על אחד   
   
מאמרים חדשים בדף הראשי ובקטגורית חלקה היפנית   
הרשמו עכשיו למועדון הלקוחות 
של ORENORKOBI 
 
 

הפחד הכי גדול של כל אימא – שעומדת לספר את ביתה

דף הבית >> הפחד הכי גדול של כל אימא – שעומדת לספר את ביתה
אין מנוס. שיערה של הילדה ארוך, אולי ארוך מדי. הקיץ הישראלי בוודאות חם מדי. הברירה היחידה שבפניה את ניצבת היא לספר את הילדה, פעולה שתסייע גם לשימור איכות השיער אבל גם תאפשר לה להסתובב קצת יותר בנינוחות בקיץ הישראלי הלוהט. אבל רגע לפני שאת יוצאת למספרה תוקף אותך התקף חרדה. הילדה שולחת יד לראש ומתחילה להתגרד ואת נעשית אדומה, נבוכה ובעיקר מוטרדת. האם ייתכן שהכינים חזרו, ועוד יותר מכך – האם ייתכן שהספרית השכונתית תבחין בכינים הללו ותדע שלבת שלך יש כינים? רגע לפני שאת נכנסת לפניקה חשוב שתביני שיש טיפול לכינים, ולצד השיטות הקיימות והקלאסיות יש גם כמה שיטות חדשות שיכולות לעשות את ההבדל.
 
שיטות טיפול בכינים

בעיית הכינים היא בהחלט נפוצה ומוכרת, בוודאי בקרב ילדים. יש לכך סיבה טובה והיא שהילדים משחקים לרוב בחללים קטנים (במסגרות החינוכיות שלהם), מה שמאפשר קרבה פיזית גדולה ומעבר ישיר של כינים מראש לראש. המשמעות היא שבמקרים רבים, טיפול בכינים איננו טיפול שמבטיח חיסול מוחלט של הכינים – והאורחות הבלתי רצויות עשויות לחזור. אם בכל זאת את מגלה שהילדה שלך מתגרדת ללא הרף וברעמת שיערה השופע מסתובבות להן כינים שחורות ולא אטרקטיביות, את בטח כבר מכירה את הדרך לבית המרקחת. שם, בחלל הזה, תמצאי שלל תכשירים שנועדו לסייע בחיסול הכינים, ולצדם גם מסרק צפוף (ממתכת או מפלסטיק) שמסייע בפינוי הכינים מהראש. השאלה היחידה שאת צריכה לשאול את עצמך כעת היא – האם זה באמת עובד?
 
זה עובד. בדרך כלל...

כאמור, ישנן לא מעט שיטות טיפול בכינים, אבל חשוב להבין שרובן לא יבטיחו ראש נקי (ושקט) לאורך זמן. הסיבה היא שהכינים תמיד יכולות לחזור, והן גם מפתחות חסינות לחומרי הדברה שונים אשר נמצאים בתכשירים שאת קונה בבית המרקחת. הפתרון לכך הוא בדרך כלל גיוון, מה שאומר שבכל פעם שהכינים יחזרו מומלץ לנסות חומרים שונים. גם הגיוון לא יספק לך מענה נצחי לבעיה, והיא ככל הנראה תחזור שוב, לפחות כל עוד הילדה ממשיכה ללכת לגן ולשחק בחופשיות עם החברות. כשהרגע הזה יגיע גם התהליך המייגע יחזור, תהליך שבו תחפפי את ראשה של הילדה עם תכשיר שמכיל גם חומרים כימיים, תמתיני כדי לאפשר לחומרים הללו לעשות את העבודה, תסרקי את ראשה של הילדה (פעולה שעשויה גם לכאוב, ובוודאי איננה נעימה) וחוזר חלילה. המרכז לכינים מציע גם הוא שיטת טיפול בכינים שהיא חדשנית ואפקטיבית, ובאמצעות המכשיר הייחודי הקיים במרכז תוכלי להיפרד מהכינים בפעולה אחת מהירה יותר וכואבת פחות. כעת עלייך לשקול את האופציה הטובה ביותר מבחינתך ולהחליט איזה טיפול תעניקי לביתך כדי שלא תחששי מהביקור הבא במספרה השכונתית.
 
 
   
עיצוב שיער - אורן אור קובי

 

       
מוצרים בסלון:      
       
החלקה יפנית תסרוקות כלה וערב איפור כלות וערב טיפולי פנים ויופי
החלקה ברזילאית עיצוב שיער איפור קבוע פדיקור רפואי / קוסמטי
החלקה משמקת לימודי עיצוב שיער איפור בת מצווה בניית ציפורניים
תוספות שיער יעוץ והתאמה קוסמטיקה הסרת שיער
 

       
בניית אתרים ג'ינט בניית אתרים ג'ינט מפת אתר רח' המנופים 11 מגדלי אקרשטיין הרצליה פיתוח  09-9508528
בניית אתרים - ג'ינט פיתוח