ברירת-מחדל English Russian  לחצו ליעוץ והתאמה חינם | 09-9508528  
אורן אור קובי
עיצוב שיער - OrenorKobi 
  סיור וירטואלי
  התחברו אלינו
  מועדון חברים
  שלב אחר שלב במספרה
  אירוע העשור
 
  09-9508528
 
לתיאום, יעוץ או כל שאלה אחרת מלאו את הטופס הבא:
 
   


חדשות ועדכונים
חדש הדרכות למעצבי שיער אחד על אחד   
   
מאמרים חדשים בדף הראשי ובקטגורית חלקה היפנית   
הרשמו עכשיו למועדון הלקוחות 
של ORENORKOBI 
 
 

קולקציית 3D

דף הבית >> קולקציות >> קולקציית 3D
קולקציית 3D  באופנת השיער מבית היוצר של מעצבי השיער
ORENORKOBI- ARTISTIC TEAM
הרצלייה פיתוח
 
לגלות עולמות חדשים בתוך חלקים מוסתרים, כאשר העיניים מביטות על האובייקט והמוח האנושי מקבל שדר ותמונה "חיה ונושמת" . 
 
ההשראה שלנו ליצירת קולקציית אופנת שיער בתלת מימד3D  והרעיון להציג משהו אחר ויוצא דופן בתחום השיער, נבנה כאשר צפינו בסרט הקולנוע אווטאר (AVATAR ) שהשאיר בנו רושם רב ורצון להביא את הרעיון לעולם העשייה שלנו בעיצוב שיער בפרט ובעולם האופנה בכלל.
 
חיתוך קו תספורת ועיצוב שיער בשלושה ממדים בא לידי ביטוי כאשר יישמנו טכניקות מגוונות בסוגי שיער שונים, כאשר המטרה שלנו הייתה "לגלות מתוך הנסתר" את המראות הסופיים שנבחרו. שילוב של טכנולוגיה קיימת,מיזוג לתחום עולם השיער, טכניקות צביעה וגזירה ב- 3D מוצרים,וצבעי שיער מותאמים. כל אלו יחד הביאו לתוצאות רב מממדיות ושיוצרות אצל הצופה בהן רצון להביט פעם נוספת כדי לגלות יותר ולמעשה יצרנו שפה מקצועית שלא הייתה מוכרת קודם לכן בעולם השיער.
 
בתכנון קו תספורת,צבע ופעולות כימייה בשיער נדרש מאיתנו כמעצבים לחלק את השיער לאזורים שונים ואז לגזור ולצבוע בשיטתיות שלב אחר שלב עד לקו הסיום. בקונספט אותו יצרנו בקולקציה הנוכחית ביקשנו למעשה לפרוץ גבולות ולייצר הן לקהל והן ללקוחות חוויה אחרת ומיוחדת. יצירת גירויים אופנתיים כאשר שיטות העבודה שונו לחלוטין ועל ידי כך יצרנו למעשה שפה חדשה כתפישה כדי להביא למראה האחר.
 
החיתוך והצביעה בשיער ליצירת מראה ועיצוב ב- 3D  נעשה בשלב ראשון בחלוקת השיער לשלושה חלקים. בשבילים עוקבים,כאשר לכל שביל וקבוצת שיער נקבע אורך שונה והגזירה הייתה בלתי מקושרת. הניואנסים קטנים אך בהחלט משמעותיים כאלו שהשפיעו וחוברו גם לנושא צבעי השיער שנבחרו לכל מראה. גם בתחום הצביעה יישמנו טכניקת מריחה שונה מהרגיל כאשר שילבנו שלושה גוונים שונים,לעיתים שילובים של צבע חם מול צבע קר, להשגת פרספקטיבה אחרת. עבודת הצביעה והגוונים שנבחרו לכל מראה היו לצורך השגת צל במקומות נבחרים לצד אזור מואר יותר. יצירת עומק מחד ומרחב מאידך וכיו'.
לדוגמא:
במקרים בהם רצינו להוריד נפח בשיער או לבנות ולהדגיש מסגרת פנים בחרנו בגווני צבע "חמים" . ובמקרים בהם רצינו ליצור ולהעצים את הנפח בשיער בחרנו בגווני צבע "קרים".
 
בתהליך העיצובים להשגת המראה הסופי ביקשנו להדגיש עד למקסימום את השינויים שנוצרים בשיער גם בעקבות תנועתיות וקפיציות טבעית הקיימים בשיער באופן טבעי. לקחנו את המציאות הזו, את הפוטנציאל החדשני אותו ראינו של האלסטיות והבלטנו כמה שניתן כדי להעביר את התמונה בשיא עוצמתה ובשיא צבעוניותה. 
 
האיפור,הסטיילינג,הצבעים שנבחרו לביגוד,הטקסטורות של הבדים,התכשיטים והאביזרים השונים שבחרנו להשגת ה- TOTAL LOOK היו כולם תחת קונספציה אחת כאמור וכל העשייה שלנו חוברה יחדיו כדי להביא קולקציה חדשנית,מפתיעה שתהיה לפי הערכתנו כמודל לחיקוי לשפה וקו עיצובי חדש בעולם העיצוב ואופנת השיער בארץ ובעולם...
טכניקות החיתוך של קווי התספורת היו מבוססות על קונספט 3D כאשר שכבה אחר שכבה נגדרה באורכים שונים ונוצרה כך שהניואנסים בין קווצת שיער אחת לאחרת יהיו מינוריים מצד אחד ומודגשים מצד שני. בכל חלק שיער שנחתך יישמנו טכניקת גזירה מוגדרת ושונה וכך למעשה נבנו שכבות ואורכים בכל חלקי השיער ובכל התספורות שיצרנו. צבעי השיער גם הם חולקו לשלושה גוונים עיקריים שנבחרו מאותה משפחת פיגמנטים ובכל שביל למעשה נמרחה תערובת שונה כדי להדגיש את הניואנס כהשלמה לתספורת. ההסבר הטכני לגבי חיתוכי השיער הוא פשוט: חלק ראשון החיתוך היה חד משמעי כזה שמגדיר את אורך השיער לתספורת. חלק שני נחתך השיער כאשר אנו מחליקים את להבי המספריים על צידי השיערה כדי ליצור בו טקסטורה ובחלק השלישי חיתוך השיער בפויינט קאט כדי ליצור "שבירות" של קצוות השיער ליצירת מראה מלא תנועה ומופשט יותר.
למעשה הרעיון שעומד מאחורי קולקציית השיער ב 3D מציג ללקוחות אפשרויות שונות לבחירה כאופנת שיער כאשר כל קו תספורת יכול להיות מותאם באופן אינדיבידואלי בהתאם לנתונים הקיימים בו.על פי הנתונים ולאחר אבחון ושיחה עם הלקוחה אנחנו מסוגלים להוביל אותה לתשובה המוחצת עבורה מבחינת הלוק הסופי. המראה האינדיבידואלי כאמור שנבחר עבורה ובשבילה. תלת מימד באופנת השיער מייצר לראות זוויות שונות שאף משתנות מרגע לרגע ממבט למבט כאשר השיער מתנועע באופן חופשי.

התייחסות מיוחדת ניתנת בקולקציה זו לגבי טיפוח ועיצוב השיער שכן חלק בלתי נפרד מיצירת המראה האסתטי וגם האופנתי הוא נושא התחזוקה. בחירה של מוצרי טיפוח נכונים לצד מוצרי עיצוב נכונים מבחינת השיער תהיה לנו יצירת פאר. עיצוב השיער באופן עצמאי יכול להיות חוייה מוצלחת ונעימה עבור הלקוחה כאשר היא תדע בדיוק מה לבצע כדי להשיג תוצאות לבד ובאופן עצמאי. אנחנו בעד שהלקוחה תהיה עצמאית בכל הקשור לטיפול השיער,לעיצוב,ליכולת לטפח ולשמר תוצאות שנעשו בשיער בביקור במספרה וזו המציאות שאנו מבקשים ליצרו לכל אחת ואחת שמגיעה לקבל שירות בסלון. יש אינסוף אפשרויות וצריך רק לזהות מה מתוך מגוון המוצרים הקיים כיום יעשה את הטוב ביותר. אנחנו בעד לשלב מספר מוצרים ולבצע עבודה איתם בהרמוניה על השיער כדי להשיג תוצאת עיצוב שיער מושלמת.

ORENORKOBI ARTISTIC TEAM בכל מפגש עם לקוחה בסלון מבצעים אבחנה ראשונית ומפתחים עם הלקוחה שיחת היכרות כזו שתביא את כל ההיסטוריה של השיער "על השולחן". לא קורה מצב בו לקוחה נכנסת לסלון ובאופן כמעט אוטומטי נכנסת לתהליך עבודה על השיער. אנחנו מאמינים בדרך של ייעוץ אישי, הקשבה,הכוונה והתאמה. לכל לקוחה מבנה שיער ייחודי,טקסטורה,מבנה פנים,אורך שיערו וכיו'. מתפקידנו לרדת לרזולוציות המתאימות כל מקרה לגופו ולייצר משמעות ואופי בכל הקשור לאפנת השיער.

 

ההשראה לקו א-סימטרי נלקחה משנות השבעים, כאשר אופנת השיער הייתה מושפעת מקווים מודגשים,גרפיים וחדים. קווים לא מקושרים לצד מראה רומנטי גלאמור. על ידי עיצוב נכון יכולנו ליצור מראות משתנים מצד לצד.טכניקת גזירה האנדר קאט ובטכניקת בלנד קאט .שימוש בזווית של 45 מעלות וקווים אופקיים פתיחת שבילים חדים ומודגשים להשגת קו התספורת הסופי.

תספורת אשר תתאים לנשים בעלות מבנה פנים צרות, עם מצח גבוה. לנשים אשר מעוניינות להבליט את נתוני הפנים באופן משמעותי. סגנון תספורת שיתאים לגילאי העשרה עד לגיל החמישים היות ומדובר בקו תספורת וצביעה המחייבים את הלקוחה להיראות במיטבה.

לטיפול וטיפוח קו התספורת הנ"ל יש לבחור בשמפו ומסכה להפחתת הנפח בשיער. וליצירת העיצוב הסופי מומלץ לבחור בסרום המעניק ברק וחיוניות ומראה שיער בריא וזוהר. בחלקים הארוכים של השיער ניתן לשלב לצד השיער החלק שימוש במכשירי בייביליס ליצירת מראה גלי וחופשי.גווני הצבע שנבחרו למראה זה ממשפחת הגוונים החמים - אדום יין עמוק כאשר שילבנו טכניקת צביעה מבהיר בשיער הקצר לכהה יותר בשיער הארוך. 

ההשראה- עיצוב תסרוקת בסגנון שנות השמונים –הפאנק. שילבו של מתיחה בצידי הראש ובחלקים העליונים לכיוון האחורי של השיער ירצנו מראה פריזי ותנועה טבעית באזורי הפוני- החלק הקדמי על מנת ליצור את המראה עם התנועה הסופית.
הטכניקה איסוף השיער מצד אחד בעזרת סיכות וג'ל ופיזור של מוס בחלקים העליונים לניפוח השיער ויצירת מראה פריזי בעזרת מייבש שיער דיפיוזר. 
צבע השיער נבחר בגוון הטבעי להשגת ברק ועומק ואחידות.
חומרי העיצוב שבחרנו היו מוס ליצירת נפח, ג'ל ליצירת מראה מתוח ומבריק, וספריי פיניש ליצירת גימור מושלם.
סגנון העיצוב מתאים לצעירים ולנועזים שבנינו למבנה פנים עגול.. 

ההשראה לקו תספורת הוא העידן בו אנו חיים. העדכני והטרנדי. מראה חד המבליט את תווי הפנים וקו הפוני ובשילוב של טקסטורות להשגת מראה משתנה היוצר תנועה טבעית בשיער.

הטכניקה חיתוכים באורכים שונים יצירת נפח באזור הקודקוד ומראה חופשי בשאר האזורים. שילוב של "בנייה" ו " הריסה" של הטקסטורות בשיער.צבע השיער נבחר להיות שילוב של חם וקר כאשר החם מודגש באזורים של המסגרת והקר באזורים של הנפח ליצירת מראה מואר יותר. הקרים מדגישים למעשה את הטקסטורה והחם מדגיש את הקו המודגש והמוחלט יותר. שילוב חום שוקולד עם בלונד פנינה

חומרי העיצוב לאחר שימוש בשמפו ומסכה השתמשנו במוס בחוזק בינוני,ובטקסטור קליי ליצירת מראה עם טקסטורה ותנועה.סגנון העיצוב מתאים לבעלות שיער ארוך,ולבעלות מהנה פנים אובאליות. 

ההשראה לתסרוקת בסגנון קלאסי בקו נקי שמרני. טקסי האוסקר ותערוכות.אורך השיער סביב הצוואר עוצב למראה יוקרתי ויצירת הרמוניה וזרימה.

הטכניקה איסוף אורך השיער בחלק האחורי לכיוון הקודקוד כאשר המטרה הייתה ליצור נפח והרמה של השיער ככל האפשר כדי להדגיש את הגובה. בחלק הקדמי סירוק מוקפד של השיער למראה נקי מודגש ושונה מכלל השיער.

צבע השיער נבחרו גוונים נחושתיים בעלי אופי זוהר. גווני קוניאק בשילוב כהה עם בהיר לאזורים נבחרים ליצירת מראה מואר באזור מסגרת הפנים.  חומרי העיצוב בחרנו לאחר שמפו ומסכה בקרם לחות בחלקים שמסביב למבנה הראש ושילוב מוס בקודקוד . לפיניש בחרנו בספריי ברק לכל האזורים להשגת מראה זוהר ומבריק במיוחד.
סגנון העיצוב לנשים אשר מעוניינות במראה קלאסי נקי ואלגנטי.

ההשראה לקוחה מהסרט מולן רוז' . מראה נשי מאוד וחושני.
 
הטכניקה שילוב של א-סימטריה לצד מראה קלאסי, עם טקסטורות משתנות בחלקים נבחרים. פוני מודגש וקצר.
הצבע בחלק העורף והצד בחרנו בצבעים חמים ממשפחת האגוז פקאן וצבע קר הבלונד חיטה לאזורים המדורגים עם הפוני המודגש.
חומרי העיצוב לאחר שמפו ומסכה בחרנו לעיצוב האזור הקדמי והפוני בקרם לחות. לאזור עם הטקסטורות שילבנו מוס לנפח בשילוב ג'ל מעצב להדגשה מרבית. לקיבוע וליצירת פיניש באזור הפוני והצדדים השתמשנו בספריי לעיצוב חזק.
סגנון העיצוב יתאים לנערות ולנשים צעירות אשר מעוניינות בחשיפה של מבנה הפנים באופן חד ומודגש. לכאלו אשר מעוניינות להשיג נוכחות ובולטות. מראה אינדיבידואלי. 

ההשראה מסרט האווטאר - מראה חופשי, בשילוב צמת דג למראה כפרי פחות מסודר ופחות ומוקפד.

הטכניקה שנבחרה היא איסוף של השיער בצורה חופשית לכיוון החלק האחורי באזור העורף. קליעת צמה במינימום מתיחה לשמירה על הנפח והמרקם הטבעי הקיים בשיער. יצירת שביל בצד להשגת תנועתיות.

הצבע הנבחר ממשפחת הנחושתיים. צבעים מוחלטים ומעט שקופים. מותאם לגוון העור ליצירת קונטרסט המבליט את תווי הפנים החזקות.

חומרי העיצוב לאחר שמפו ומסכה בחרנו לעיצוב ג'ל וסרום בכל אזורי השיער משולבים אחד בשני להשגת מקסימום עיצוב חופשי וטבעי של השיער בכל האזורים. 

ההשראה למראה זה נלקחה מהרחוב, מהיום יום. מראה שמצד אחד יכול להיות מודגש ומצד שני מאוד משתנה ודינאמי . למעשה מדובר במראה משתנה

הטכניקה שנבחרה היא עיצוב הפוני הארוך הצידה . שילוב של ארוך לצד דירוגים קצרים. בטכניקת חיתוך בערוצים היוצר הפרדה בשיער ותנועה טבעית לצד מרקם שיער באורכים משתנים.

הצבע שנבחר הוא גוון בהיר ממשפחת הבלונד פלטין אשר יוצר הילה של אור באזור הפנים להבלטת צבע העיניים והעור. שילוב עם הגוון החם ממשפחת החומים שיוצר את העומק ואת המסגרת.

חומרי העיצוב שנבחרו לאחר שמפו ומסכה בחרנו במוס ליצירת נפח באזור הקודקוד סרום וקליי ליצרית ההפרדה,להשגת ברק וטקסטורה מודגשת בחלקים של מרקם השיער.

סגנון העיצוב מתאים לבעלות שיער עם אורך ביניים ומטה, אשר מבקשות להיראות טבעי ככל האפשר מבלי שיהיה צורך לעצב אותו באופן תמידי וקבוע. הטכניקה מאפשרת ליהנות מקו חופשי ומעוצב באופן כמעט תמידי. שילוב של מראה קלאסי ואופנתי יחד.  

ההשראה נלקחה ממחזות הזמר שנעשו לסרטים גרנדיוזיים.

הטכניקה של העיצוב מבוססת על חישוקים בשיער על ידי איסוף קבוצות שיער ויצירת הדגשים במקומות הנכונים והרצויים למראה . מסביב למסגרת הראש והמבנה הכללי שיוצא מראה של "מופע" . נוכחות מודגשת.

צבע בגווני חום טבעי עמוק אחיד. להשגת הדגשים במקומות ובאזורים הרצויים. משפחת הצבעים החמים.

חומרי העיצוב לאחר שמפו ומסכה שנבחרו הם ג'ל מעצב להקשיית ולעיצוב השיער. לפיניש בחרנו ספריי שיין ליצירת זוהר ומראה מלוטש ונוצץ.

סגנון העיצוב למראה אינדיבידואלי בסגנון שנות הארבעים והחמישים , יצירת מראה תיאטרלי של מופע. מתאים לכל סוגי מבנה פנים בהתאמה אישית על פי הגימור המבוקש. 

ההשראה נלקחה גם כאן מסרט האנימציה אוואטר הנותן משחקי גובה משתנה ותנועת גלים.

הטכניקה של העיצוב מבוססת על חצי חלק תחתון של מבנה הראש איסוף השיער לקוקו לאזור הקודקוד ובחלק העליון יצרנו את המראה הגלי על ידי עיצוב פיסולי. מראה שיער אוונגארדי לצד מראה מוקפד ופיסולי.

צבעי שנבחר בגווני שוקולד מריר כהה להשגת נוכחות והדגש של עומק השיער. אחידות של גוון לאורך כל חלקי השיער על מנת ליצור קונטרסט והמראה המפוסל התלת מימדי.

חומרי העיצוב לאחר שמפו ומסכה בחרנו בג'ל מוס וסרום כאשר שלושתם יחד מעניקים מראה מוקפד ומסוגנן להפליא. גלים של השיער נראים עשויים ומדויקים הנשמרים כך לאורך זמן. לקיבוע השיער וייצובו השתמשנו בגומיות ובסיכות ראש במקומות הרצויים. 

 
   
עיצוב שיער - אורן אור קובי

 

       
מוצרים בסלון:      
       
החלקה יפנית תסרוקות כלה וערב איפור כלות וערב טיפולי פנים ויופי
החלקה ברזילאית עיצוב שיער איפור קבוע פדיקור רפואי / קוסמטי
החלקה משמקת לימודי עיצוב שיער איפור בת מצווה בניית ציפורניים
תוספות שיער יעוץ והתאמה קוסמטיקה הסרת שיער
 

       
בניית אתרים ג'ינט בניית אתרים ג'ינט מפת אתר רח' המנופים 11 מגדלי אקרשטיין הרצליה פיתוח  09-9508528
בניית אתרים - ג'ינט פיתוח