ברירת-מחדל English Russian  לחצו ליעוץ והתאמה חינם | 09-9508528  
אורן אור קובי
עיצוב שיער - OrenorKobi 
  סיור וירטואלי
  התחברו אלינו
  מועדון חברים
  שלב אחר שלב במספרה
  אירוע העשור
 
  09-9508528
 
לתיאום, יעוץ או כל שאלה אחרת מלאו את הטופס הבא:
 
   


חדשות ועדכונים
חדש הדרכות למעצבי שיער אחד על אחד   
   
מאמרים חדשים בדף הראשי ובקטגורית חלקה היפנית   
הרשמו עכשיו למועדון הלקוחות 
של ORENORKOBI 
 
 

איפור כלות וערב

דף הבית >> איפור כלות וערב
 
 
                                    
סוגי איפור כלות
מאת: ורד עוז מאפרת מקצועית.

כלות רבות שואלות אותי מהו הסגנון או הצבע הכי מועדף על כלות ביום חתונתן והאם כדאי להתאפר כמו שאר הכלות....הקו המנחה שלי בעבודה עם כלות מבוסס על הרעיון שההתאמה תתבצע תמיד על בסיס הנתונים הקיים אצל כל אחת ואחת. כאשר כלה מגיעה לפגישת יעוץ ראשונה במהלכה מתבצע איפור ניסיון לרוב מוצגת בפניי פנטזיה מבחינת המראה וסגנון האיפור המבוקש אותה אני מתבקשת לממש בלי קשר לנתונים הקיימים. במהלך היעוץ אני מדגישה את החשיבות של ביצוע התאמה מרבית על בסי כל הפרמטרים הקיימים להשגת המראה המושלם בכל הקשור לסגנון,גווני האיפור והתוצאה הסופית. הדבר הראשון שאני מבצעת בפגישת ההיכרות הוא מילוי שאלון קצר באמצעותו אני מתרשמת ומכירה מקרוב את הכלה – הלקוחה. אני תמיד מקפידה לשאול שאלות כמו איזו שמלה נבחרה לאירוע, אילו תכשיטים נבחרו ובאיזה גוון,האם הלקוחה רגילה להתאפר באופן יומיומי /בערב/לעיתים רחוקות והכי חשוב איך הכלה רואה את עצמה ביות כלולותיה מבחינת המראה כולו תוך התמקדות לגבי נושא האיפור. כאשר הכלה מציינת בפניי שהיא לא מתאפרת כלל וכלל ביומיום ואף מדגישה את הרצון שלה להיראות באיפור טבעי ועדין –אני בוחרת עבורה גוונים מתאימים וטכניקת עבודה שיגשימו את חלומה. לדוגמא לאיפור עדין וטבעי אבחר עוברה שימוש בגוונים חומים טבעיים,ברונזר טבעי וחום, מייק אפ מינרלי שגם מכסה את העור אך יחד עם זאת אינו נראה לעין. כאשר הכלה מעוניינת בסגנון איפור בולט ודומיננטי יותר אני בוחרת לאפר אותה בסגנון מעושן,שימוש בגוונים עדינים כמו ירוקים ו/או צהובים,ברונזה או סגול/ורוד. למעשה בחירת הגוונים והשימוש מבחינת הכמות תלויים במצב העור,הגוון שבו ועל בסיס צבע העיניים.
 
במקרים מסוימים אני בוחרת לאפר את הכלה בגוונים חזקים ועוצמתיים כמו עם השחור ואו האפור,ירוק כהה/בהיר בהתאם לדרישת הלקוחה להשגת התאמה מקסימאלית עבורה.

"האיפור מבחינתי משחרר מתוך הפנימיות של כל אחת ואחת את התכונות האישיות במטרה להבליט את היופי הפנימי וליצור רושם עז בכל הקשור למראה החיצוני"
 
 
   
עיצוב שיער - אורן אור קובי

 

       
מוצרים בסלון:      
       
החלקה יפנית תסרוקות כלה וערב איפור כלות וערב טיפולי פנים ויופי
החלקה ברזילאית עיצוב שיער איפור קבוע פדיקור רפואי / קוסמטי
החלקה משמקת לימודי עיצוב שיער איפור בת מצווה בניית ציפורניים
תוספות שיער יעוץ והתאמה קוסמטיקה הסרת שיער
 

       
בניית אתרים ג'ינט בניית אתרים ג'ינט מפת אתר רח' המנופים 11 מגדלי אקרשטיין הרצליה פיתוח  09-9508528
בניית אתרים - ג'ינט פיתוח