ברירת-מחדל English Russian  לחצו ליעוץ והתאמה חינם | 09-9508528  
אורן אור קובי
עיצוב שיער - OrenorKobi 
  סיור וירטואלי
  התחברו אלינו
  מועדון חברים
  שלב אחר שלב במספרה
  אירוע העשור
 
  09-9508528
 
לתיאום, יעוץ או כל שאלה אחרת מלאו את הטופס הבא:
 
   


חדשות ועדכונים
חדש הדרכות למעצבי שיער אחד על אחד   
   
מאמרים חדשים בדף הראשי ובקטגורית חלקה היפנית   
הרשמו עכשיו למועדון הלקוחות 
של ORENORKOBI 
 
 

החלקה יפנית בשילוב תספורת ועיצוב שיער

דף הבית >> החלקות שיער >> החלקה יפנית >> החלקה יפנית בשילוב תספורת ועיצוב שיער
מחליקים את השיער ויוצרים בו מסגרת בקו תספורת שבעזרתו מדגישים למעשה את התוצאה של החלקת השיער. שילוב של שתי פעולות כדי ליצור מראה חדש והרמוני בשיער בכל האורכים ובקצוות. טכניקת חיתוך השיער תהיה הבסיס לביצוע השינוי של טקסטורת השיער לכיוון החלקה יפנית. הדגשת קו שיער ודירוג קל המתבצע אך ורק באזור קצוות השיער ישמור מצד אחד על אורך השיער ומצד שני יעניק לו רכות,גמישות ואיזון.
 
החלקת שיער יפנית תהיה פעולה משלימה לתספורת שהותאמה ותוכננה מראש על ידי מעצב השיער שכן, השינוי שנוצר בשיער הוא מתוך מרקם השיער החוצה ( החלקה יפנית למעשה משנה את מבנה השיער על ידי כך שחומר ההחלקה חודר אל תוך ליבת השערה
ומשנה את מבנהו)  והתספורת תשלים את התוצאה ותדגיש את התנועה בשיער.
 
לאחר ביצוע החלקה יפנית / החלקה ברזילאית /החלקת קרטין /החלקה ללא אמוניה ובכלל חשוב להבין כי תהליך חיתוך השיער חייב להתבצע באופן מיידי לאחר סיום פעולת ההחלקה. העדיפות שלנו היא לבצע את הגזירה מיד אחרי מכיוון שאנו רואים באופן מיידי את התוצאה, רואים את התנועה שנוצרה בשיער, מטפלים בקצוות השיער. קו האורך אינו חייב להשתנות מלבד הקצוות הפגומים במידה ויש, ובכל זאת חייבים לבצע את החיתוך במקומות הנכונים להשגת מרקם אחיד יותר ומראה מושלם לכל האזורים הקיימים בשיער.
 
לעיתים אנו שומעים מלקוחות שמבקשות לבצע בשיער החלקה יפנית שהן אינן רוצות להסתפר ופה אני חייב לציין כי ההחלטה היא חד משמעית של מעצב השיער תוך כדי מתן הסבר הגיוני ללקוחה.. במקרה של שינוי מבנה השיער כמו במקרה של החלקה יפנית /החלקה ברזילאית /החלקת קרטין / החלקה ללא אמוניה, יש לקחת בחשבון את שלב עיצוב השיער שהנו מכריע להשגת התוצאה הסופית המבוקשת. לא ניתן יהיה "לדלג" ולוותר על שלב התספורת  בשום מקרה על כל סוגי השיער.
 
שתי הפעולות מתבצעות בביקור אחד ומרוכז במספרה והשינוי בשיער מתקבל באופן יוצא מן הכלל תוך שמירה על כללים כפי שנהוג ומקובל בתהליכים כגון אלו. תספורת משפרת ומדגישה את התנועתיות שנדרשת לשיער לאחר פעולת ההחלקה וגם עוזרת להשיג נפח מבוקר –הכול בהתאמה לפי סוגי השיער כגון שיער דק,גלי,מתולתל,פריזי חלקה יפנית ותספורת משלימים אחד את השני ויוצרים בשיער את השינוי שמותאם באופן אינדיבידואלי לכל אחת ואחת.
 
 
   
עיצוב שיער - אורן אור קובי

 

       
מוצרים בסלון:      
       
החלקה יפנית תסרוקות כלה וערב איפור כלות וערב טיפולי פנים ויופי
החלקה ברזילאית עיצוב שיער איפור קבוע פדיקור רפואי / קוסמטי
החלקה משמקת לימודי עיצוב שיער איפור בת מצווה בניית ציפורניים
תוספות שיער יעוץ והתאמה קוסמטיקה הסרת שיער
 

       
בניית אתרים ג'ינט בניית אתרים ג'ינט מפת אתר רח' המנופים 11 מגדלי אקרשטיין הרצליה פיתוח  09-9508528
בניית אתרים - ג'ינט פיתוח