ברירת-מחדל English Russian  לחצו ליעוץ והתאמה חינם | 09-9508528  
אורן אור קובי
עיצוב שיער - OrenorKobi 

חלק יותר מתמיד

דף הבית >> החלקות שיער >> החלקה יפנית >> חלק יותר מתמיד
שינוי טוטאלי של מבנה השיער כמו החלקה דורש הן מצד הלקוחה והן מצד מעצב השיער המבצע את התהליך התייחסות מיוחדת מעבר לעבודה המקצועית המושקעת על השיער במהלך הביקור במספרה חשוב לא פחות לתחזק את השיער ולהמשיך לטפל בו גם בבית . חשוב לציין שלא ניתן לבצע החלקות בכל מצב ויש לבחון יחד עם מעצב השיער את האפשרויות הקיימות לביצוע. פרמטרים כמו מצב שיער סוג שיער והמרקם והאורך משפיעים על תהליך קבלת ההחלטות, עניין הטיפול שאמור להיות מצד הלקוחה הנו קריטי וחשוב ביותר ויש לכך השלכות למראה השיער ואורך החיים של המצב החדש והשינוי שנוצר בשיער .
 
לאחר פעולת החלקה מומלץ לבחור במוצרים כגון :
 
  1. שמפו –לאחר ביצוע החלקה יפנית חשוב לבחור בשמפו עדין המכיל רכיבי טיפוח מתקדמים המותאמים לשיער עדין שעבר פעולה כימית שמפו המעניק רכות ומחזיר לחות וחיוניות לשיער. שומר על גמישותו ומשפר מעטפת חיצונית של השיער .חשוב לזכור ! שמפו משמש כ "חומר ניקוי " שלעיתים מכיל רכיבים אגרסיביים מדיי ואם לא ייבחר המוצר המתאים- זה עלול להשפיע על המראה הסופי של השיער (ברק,גמישות ויובש )
  1. שלב הריכוך - מרכך שיער חייב להיות זמין . לאחר כל חפיפה נדרשת פעולת ריכוך המונעת את תופעת הקשרים שנוצרים כבר בשלב החפיפה . מרכך שיער הנו מוצר המנטרל את פעולת החפיפה ובו בזמן משלים ומסיים את התהליך כולו .
  2. טיפול עמוק במסיכה – לאחר שינוי מבנה השיער יש לקחת בחשבון כי השיער נמצא במצב רגיש במיוחד .כדי להחזיר לחות ,חיוניות ,ריכוך למראה בריא ומבריק יש לבחור במוצר איכותי בעל ריכוזים גבוהים של רכיבי טיפוח אשר מסוגלים לחדור אל תוך השכבות הפנימיות של השיערה בעזרתם ניתן לשמר את המצב החדש . מסיכה איכותית המתאימה למצב השיער החדש לאחר הפעולות שהוזכרו יביא לתוצאות וישמור על המבנה לאורך זמן . טיפול נכון ומדויק לפי התנאים החדשים יתרום גם למעצב השיער שאמור להמשיך ולעצב את השיער מפעם לפעם בתספורות ,פנים וכיו' –השיער יהיה נוח לסידור ויהיה גמיש מספיק לעבודתו המקצועית בהמשך.
 
מוצרי עיצוב :
 
  • שיער שעבר החלקה הופך להיות רגיש.חשוב למצוא את רמת העיצוב הנכונה שתתאים למצב החדש . מוצר רלוונטי מומלץ הוא סרום משקם המורכב מטיפות סיליקון המועשרות בצמח הסיליקה התורמות לכך שניתן יהיה  לטפח את השיער ולהחדיר לשכבה הפנימית  חומרים חיוניים העוזרים לעצב את השיער בפשטות וביעילות וללא בזבוז זמן יקר .
מקובל להשתמש בכמות קטנה של בין 3-5 טיפות תלוי באורך הכללי  ,להחדיר עם האצבעות  בשיער באורכים ובקצוות ובתוך כך לעצב כדי  שהתוצאה שתתקבל תהיה שיער במראה בריא   ואופנתי .
  • לטיפול משלים חשוב לבחור בתכשירי לחות המעניקים לחות ותוך כדי כך מחדירים רכיבי הגנה ישנם מוצרים המוסיפים ברק מדהים והשיער ייראה בריא יותר .בחודשי הקיץ משווקים סדרות של מוצרים המותאמים לשימוש בחודשי הקיץ אשר בתוכם קיימים  רכיבי טיפוח המגנים על השיער מפני נזקי השמש ופגעי מזג האוויר .
קרא עוד: החלקה יפנית
   
עיצוב שיער - אורן אור קובי

 

       
מוצרים בסלון:      
       
החלקה יפנית תסרוקות כלה וערב איפור כלות וערב טיפולי פנים ויופי
החלקה ברזילאית עיצוב שיער איפור קבוע פדיקור רפואי / קוסמטי
החלקה משמקת לימודי עיצוב שיער איפור בת מצווה בניית ציפורניים
תוספות שיער יעוץ והתאמה קוסמטיקה הסרת שיער
 

       
בניית אתרים ג'ינט בניית אתרים ג'ינט מפת אתר רח' המנופים 11 מגדלי אקרשטיין הרצליה פיתוח  09-9508528
בניית אתרים - ג'ינט פיתוח