ברירת-מחדל English Russian  לחצו ליעוץ והתאמה חינם | 09-9508528  
אורן אור קובי
עיצוב שיער - OrenorKobi 
  סיור וירטואלי
  התחברו אלינו
  מועדון חברים
  שלב אחר שלב במספרה
  אירוע העשור
 
  09-9508528
 
לתיאום, יעוץ או כל שאלה אחרת מלאו את הטופס הבא:
 
   


חדשות ועדכונים
חדש הדרכות למעצבי שיער אחד על אחד   
   
מאמרים חדשים בדף הראשי ובקטגורית חלקה היפנית   
הרשמו עכשיו למועדון הלקוחות 
של ORENORKOBI 
 
 

כימיה/ללא אמוניה

דף הבית >> מספרה >> כימיה/ללא אמוניה
 
 

 
עדכון על מגמות אופנת שיער לאביב קיץ
מאת: קובי בן חיים מנהל אומנותי של מספרת הבוטיק-  ORENORKOBI
 
 
הגוונים החדשים שלך בשיער יכולים לקבל צורה וצבע חדשים! גוונים לשיער טבעי או צבוע מבוססים על פיגמנט כתום/ג'ינג'י ליצירת מראה זהוב באווירה של הקיץ.
גוונים אופנתיים לשיער יכולים להשתלב עם כל צבעי השיער הקיימים, על שיער שעבר סלסול,החלקה יפנית,שיער צבוע,שיער בהיר,שיער טבעי ועוד. יכולת שלנו כמעצבי שיער לשלב את אותם הגוונים בכל אזור נבחר בשיער כאשר המטרה היא גיוון אופנתי.
 
הגוונים יכולים להיראות בכל זווית אפשרית בשיער בחלקים הקדמיים או האחוריים בשיער או על כל אזורי השיער בהתאם לקו התספורת שנבחר ולפי סגנון מועדף שלך –הלקוחה.
 
יצירת גוונים חדשים על בסיס צבע ללא אמוניה – אפשרי לביצוע על סוגי שיער שונים על גוון טבעי בהיר כאשר הפיגמנט השולט של הגוונים יהיה מעט כהה יותר.
 
יצירת גוונים חדשים על בסיס צבע פרמננטי –אפשרי לביצוע על שיער טבעי או צבוע בהתאם לגוון הקיים בשיער. ההתאמה נעשית לאחר צפייה בקטלוג הצבעים ובחירת הפיגמנט הטוב ביותר לגוון שיערך ולגוון עור הפנים.
 
יצירת גוונים חדשים על בסיס חומרי הבהרה ללא אמוניה – אפשרי לביצוע על כל סוגי ומצבי שיער לאחר ביצוע דיאגנוזה כמובן של מעצב השיער ובחירת עוצמת התערובת לביצוע לפי הנתונים הקיימים בשיער.
 
יצירת גוונים חדשים על בסיס צבעי בלונד – אפשרי לביצוע כאשר שיערך טבעי בין חום בהיר לבלונד כהה ושהמטרה היא גיוון השיער ב 2-3 טונים בהירים יותר . הרעיון הוא ליצור הרמוניה והתחברות מקסימאלית לשיער ולצבע הקיים בתוספת גוונים נבחרים על פי הצבע והפיגמנט הרצוי לקבלת מראה מלא ב"שיק" .
 
 צובעים - בלונד בהיר
מאת:  ORENORKOBI ARTISTIC TEAM
 
 
 
לכל מי שמתחשק לשנות את גוון צבע השיער לבלונד- הקשיבו !
לא חייבים לבצע הבהרה כדי להפוך את השיער לבהיר יותר . אפשרי להשיג שינוי משמעותי גם כאשר אנו צובעים את השיער בצבעי שיער רגילים ולעיתים אף להשתמש בצבעי שיער מתקדמים שאינם מכילים אמוניה.
בלונד בהיר זה עניין של בחירה, סגנון ובחירה אופנתית לשיער. בחודשי הקיץ פונות אלינו יותר ויותר לקוחות אשר מעוניינות לעבור את השינוי בשיער וצוות מעצבי השיער של ORENORKOBI ARTISTIC TEAM עוברים שלב אחר שלב על כל הפרטים כדי לבחור את מסלול העבודה הנכון והמתאים ביותר מבחינת השיער.
 
אז מה היה לנו?
צבע שיער כהה צבוע או טבעי, רצון לשנות לגוון בהיר יותר –בלונד בהיר ותוך כדי כך לשאוף לשמור על בריאות וחיוניות השיער –לבצע את השינוי מבלי לגרום לנזק זו השאיפה הן של מעצב השיער והן של הלקוחה.
 
צבעי השיער ביום מכילים מבחר של רכיבי טיפוח, פיגמנטים בעלי עוצמה עם יכולת "להשתלט" על גוון השיער הקיים וליצור גוון חדש- בלונד בהיר כאמור.
 
חשוב לוודא עם מעצב השיער:
 1. שבוצעה דיאגנוזה מקיפה בשיערך, שהתקבלה החלטה ברורה לגבי תהליך הצביעה שנבחר לפי סוג הצבע והגוון הנבחר.
 2. לברר לגבי התהליך עצמו, מה עומד לקרות במהלך הביקור במספרה ואיך מעצב השיער מתכוון לבצע את העבודה על השיער כדי שזה יהפוך לבהיר יותר
 3. חשוב לבחור את גוון הצבע הבהיר באמצעות ובעזרת קטלוג הצבעים יחד עם מעצב השיער שלך. לוודא כי שניכם מבינים לאיזה בלונד הכוונה.
 4. לבלונד בהיר גוונים רבים- בחרו את הצבע הנכון והמתאים גם לפי גוון העור ובצעו התאמה מקסימאלית להשגת תוצאות מושלמות
 5. בחודשי הקיץ חשוב לשמר את התוצאה שהתקבלה בשיער בעזרת תכשיר שיער נבחרים לפי קטגוריות –חפיפה/ טיפול/טיפוח ועיצוב על פי המלצות של מעצב השיער
 6. ניתן לצבוע את השיער הטבעי עם צבע שיער ללא צורך בביצוע הבהרת שיער להשגת צבע בלונד בהיר בשיער.
 7. שילוב של גוונים כהים יותר מאפשר יצירת מראה אופנתי וייחודי יותר לכל אחת ואחת בהתאמה אישית.
 
כאמור שימור תוצאה וטיפוח השיער מחייבים התייחסות מיוחדת לכל הקשור לבחירת תכשירי שיער מתאימים:
שמפו יומיומי המיועד לחפיפת השיער, מסכת הזנה לטיפול וטיפוח השיער להזנה ולריכוך,אמפולה המכילה רכיבי טיפוח בריכוז גבוה אשר יוצרת השלמה לתהליך הטיפול בשיער וכמו כן לבחור במוצר עיצובי שיתאים לשיער מכל הבחינות וכמובן ישפר עבורך את תהליך העיצוב באופן עצמאי לבדך בבית.
 
 


צבע שיער בגוון שחור אופנתי –אפשרי גם בשטיפה ללא אמוניה
 
לכל אלו שמעוניינות לשנות את גוון השיער בחודשי הקיץ וחוששות מפני האמוניה רכיב אשר  קיים בצבעי השיער יכולות לקבל את אותה התוצאה גם בעזרת צבע שטיפה ללא אמוניה המתבצע בסלון שהופך את מראה השיער לאופנתי עם הגוון החדש שיהיה עמיד לפחות לחודשיים ימים!
 
צבע שיער ללא אמוניה יהיה תמיד בעדיפות עליונה מבחינתנו בסלון ORENORKOBI כי המשמעות היא שהשיער יקבל גוון אופנתי,מבריק מאוד ובעיקר ביצוע של צביעת השיער ללא נזק וללא יצירת תלות בכל הקשור לצבע הנבחר.
צבע שיער ללא אמוניה בגוון שחור אופנתי "מתלבש" על השיער בשכתבה החיצונית,עוטף אותו והופך להיות חלק בלתי נפרד מהשיער למשך חודשיים ימים לפחות. היתרון המשמעותי הוא בכך שצבע שטיפה ללא אמוניה נשטף מהשיער עם החפיפות ואינו יוצר מחויבות מבחינת חידוש הגוון כל חודש( בעקבות צמיחת שורשים טבעיים) . צבע שטיפה ללא אמוניה נשטף מכל אורכי השיער מבלי להשאיר שאריות צבע ושיערך למעשה חוזר לקדמותו –נקודת המוצא ממנה צבענו את השיער לכל אורכו.
 
יתרון משמעותי בשימוש בצבע שטיפה ללא אמוניה על השיער הוא ביכולת שלנו לשמור על בריאות השיער ומבלי שיהיה צורך להכביד עליו. ככל שנשתמש במוצרים נטולי אמוניה כך השיער שלנו ייראה בריא ומבריק לאורך זמן ועם הפחתה משמעותית של אפשרות של נזק כלשהוא שיצטבר בשיער.
 
צבע שיער ללא אמוניה אפשרי לבחירה מתוך קשת גוונים רחבה מאוד עם אפשרויות לבחירה של גוון אופנתי או טבעי, קלאסי או אוואנגרד הכול כמובן בהתאם לנתוני השיער ולמצב השיער הקיים .
 
גווני שחור כחול או שחור פחם נחשבים למאוד אופנתיים ולמאוד עדכניים בכל הקשור לאופנת השיער ויחד עם תספורת בכל סגנון שתבחרי שיערך ייראה פשוט נפלא.
צבע שיער ללא אמוניה מאפשר לנו להיות יותר יצירתיים ויותר אופנתיים במקרים בהם שיערך טבעי צבוע או מובהר כאשר המטרה העיקרית היא לייצר גיוון ולשנות את צבע השיער כאמור למשך זמן מוגבל (עד כחודשיים)
צבע השיער ללא אמוניה פועל עם ריכוז נמוך מאוד של קרם חמצן שזה כשלעצמו יתרון נוסף בכל הקשור לבריאות השיער ולשמירה על מראה טבעי
ומה עם מוצרי הטיפוח?
חשוב מאוד לבצע התאמה בכל הקשור למוצרי החפיפה והטיפוח של השיער. כמו כן למצוא מסכת הזנה רלוונטית לפי מצב השיער ולבצע טיפולים בתדירות של פעם עד פעמיים בשבוע על מנת שניתן יהיה לשמר את התוצאה וליהנות ממראה שיער שופע מלא ברק וחיוניות .
 

כימייה /ללא אמוניה
ORENORKOBI מבססים את העבודה בסלון בתחום צביעת השיער על מוצרים מתקדמים וככל שניתן בוחרים שימוש בצבעי שיער שאינם מכילים אמוניה.צבעים אלו נחשבים למתקדמים ולחדשניים ביותר בעולם השיער שכן הם עוזרים לנו ליצור עבורך את השינוי בשיער, ליצור אופנה ובתוך כדי כך לשמור על בריאות השיער מבלי לפגום בו צוות מעצבי השיער שעברו הכשרה מקצועית בנושא צביעת שיער ללא אמוניה מבצעים דיאגנוזה לשיערך ומקבלים את ההחלטה המקצועית בסלון לגבי סדרת צבעי השיער הניתנים לשימוש והמומלצים ביותר ליצירת מראה אופנתי ושמירה על מראה שיער בריא ומלא חיוניות. 
מגמה זו הולכת ומתחזקת בעולם כולו ובמספרת אורן אור קובי  מאמצים בחום ובאהבה את הגישה הידידותית והבריאה לסביבה לעתיד ירוק יותר. 

 
 
הבלונד הקסום
מאת קובי בן חיים מנהל האומנותי של סלון היוקרה ORENORKOBI  הרצלייה פיתוח

בנות יקרות.
גווני הבלונד שודרגו מאוד לאחרונה ויש כיום מגוון עצום של צבעי בלונד המאפשרים לייצר בשיערך שינוי גדול ומשמעותי בצבע ליצירת מראה אופנתי. אפשרויות טכנולוגיות זמינות כיום כמו למשל שימוש בצבעי שיער נקיים ללא אמוניה, הימנעות מביצוע של הבהרת שיער ואפשר למעשה להפוך כל שיער טבעי כהה לבהיר יותר עם ניואנסים נבחרים של גווני הזהב המופלא או  מנגד גווני בלונד חיטה .
 
גווני הבלונד הבהירים מאפשרים שילוב של פיגמנטים מעניינים שיחד יוצרים תת גוון בשיער כמו למשל גווני פסטל שקופים ובהירים, גווני תפוז צלולים ו/או ורודים.ניתן לבחור מתוך קטלוג צבעים עוד מגוון רחב של תתי גוונים לפי טעם והעדפה אישית ועל פי מצב וסוג השיער וכמובן הצבע הקיים בו.
 
היום יותר מתמיד גווני הבלונד מבוקשים יותר,נחשבים יותר ובעיקר יוצרים שינוי משמעותי שאי אפשר יהיה להתעלם ממנו.
 
כמה "טעמים" לבלונד הקסום....
 
בלונד פנינה – יוצר גוון צבע בהיר עם שקיפות ותת גוון אשר משתלב באופן אופטימאלי לצבע שיער צבוע בבלונד בהיר.
 
בלונד חול – יוצר גוון צבע בהיר מאוד עם מעט פיגמנט זהוב ליצירת מראה "חם" ועמוק של צבע הבלונד.
 
בלונד תפוז-  יוצר גוון צבע בהיר מאוד עם ניואנסים של ג'ינגי "צלול" ונקי מאוד הנוטה לגיוון זהוב. מראה "חם" עם נגיעות אופנתיות של צבע קייצי במיוחד.
 
הבלונד הקסום –גווני הבלונד יכולים לכסות את כל השיער או רק חלקים ממנו בהתאם להחלטתך ולהעדפותייך כאשר הנטייה היא למצוא את הגוון הנכון לפי צבע עור הפנים,צבע השיער הקיים וכיו'. צבעי השיער כיום מאפשרים לנו דיוק מקסימאלי בתהליך הצביעה לקבלת צבע אופטימאלי ומוצלח.
 
גווני הבלונד יתאימו לכל גיל ולכל מצב שיער ואין למעשה כמעט הגבלה בתהליך הצביעה (למעט בשיער צבוע)
 
מומלץ לאחר פעולות כימיות בשיער ובמיוחד לאחר ביצוע גוונים להשתמש במוצרי שיער
 
מתאימים כגון: שמפו סילבר מסכה על בסיס צמח הג'ינסיג מבית heart to art  וסירום על בסיס צמח הארגן. 


צבע שטיפה לשיער -ללא אמוניה
כחלק ממגמת שמירה על איכות הסביבה שימוש בצבע מתקדם ללא אמוניה המוגדר כשטיפת גוון לשיער יהיה הנכון והמתאים ביותר בכל המקרים בהם המטרה היא להעניק לשיערך גוון טבעי זוהר ומלא עוצמה.
יתרונות צבע שטיפה
* צבע עדין ללא אמוניה
* אינו ייבש ואינו פוגם בשיער
* מכסה ומטשטש שיער לבן עד 50%
* ניתן לבצע גוון כהה יותר מהצבע הקיים בשיער
* ניתן לשימוש על שיער טבעי
* ניתן לשימוש על שיער צבוע להעצמת הברק ועוצמת הפיגמנטים
* שומר על רכות ובריאות השיער
* ניתן לשימוש בשיער לאחר שעבר פעולת החלקה/סלסול או גוונים אופנתיים
פתרון אולטימטיבי לנערות ולנשים שמפחדות מתלות בכל הקשור לחידוש צבע השיער :
שימוש בצע שטיפה מתקדם ללא אמוניה יבטיח חזרה למצב הקודם שהיה בשיער קודם לכן במקרה שהנך צובעת את השיער באופן חד פעמי. צבע שטיפה מעניק לך יתרון משמעותי ולמעשה מאפשר לך לבחור בכל פעם מחדש בגוון אחר לשיער (מאותה קטגוריה) ובכך להישאר תמיד בעיניינים ולהיראות אופנתית ומפתיעה
איך צבע ללא אמוניה משפיע על גוון שיערך ?
ובכן, מדובר בטכנולוגיית צביעה מתקדמת אשר עוטפת את החלק החיצוני של השיער ואינה חודרת אל תוך המבנה הפנימי שלה. הפיגמנטים הקוסמטיים נצמדים לחלקים החיצוניים של השיערה (שכבת קשקשים) ויוצרים מעטפת צבעונית ומלאת ברק וחיוניות. שימוש בפורמולות אלו יעניקו גוון טבעי שעוצמתו נחלשת מחפיפה לחפיפה עד לחזרת השיער למצבו הקודם מבחינת הגוון ששלט בו.
צבע השיער ללא אמוניה מכיל חמצן בריכוז נמוך מאוד וזאת כדי שניתן יהיה ליצור הצמדה מלאכותית של הפיגמנטים בשיער שיהיו יציבים ועמידים למשך של 4-6 שבועות מיום הצביעה. 

השיער נקי מאמוניה - תוצאה איכותית ובריאה יותר ! 
כאשר משתמשים במוצרי צביעה שאינם מכילים אמוניה בריאות השיער נשמרת והשחיקה בו היא מינימאלית אם בכלל. צבע שיער ללא אמוניה אינו חודר אל תוך מבנה השיער - הצבע יוצר שכבה חיצונית עשירה בפיגמנטים של צבע שיוצרים זוהר וברק ויחד עם זאת אינם מזיקים למבנה השיערה. 
כאשר לא נוצרת חדירה של פיגמנטים אל תוך השיער הצבע אינו משנה את המבנה הפנימי ובכך למעשה מחזיק על השיער לזמן מוגבל. העדפה לשימוש בצבעי שיער ללא אמוניה היא שאיפה שמגיעה כמובן גם מצד ORENORKOBI ARTISTIC TEAM כאשר מטרתנו העיקרית היא ליצור אופנה בשיער תוך כדי שמירה על בריאותו באופן הטוב ביותר. 

גוונים בהירים ללא אמוניה- זה אפשרי ! 
ליצור בשיער גוונים בהירים יותר היוצרים מראה אופנתי ולשמור על טקסטורה של השיער ועל בריאותו. מבלי ליצור נזק בשיער ניתן יהיה לשזור בשיער הטבעי או הצבעו גוונים אופנתיים בצבעי הבלונד כאשר החומרים נקיים מאמוניה. מדובר למעשה בחומר מבהיר שיער קלאסי שעבר תהליך פיתוח מחדש וכיום ניתן לשימוש ללא אמוניה. התוצאה שיער מלא חיוניות ועם תוצאה אופנתית של צבע בהיר במקומות הנכונים.היתרון המשמעותי לנו כמעצבי שיער הוא ביכולת ובאפשרות של בחירה מתוך המגוון הקיים של מוצרי השיער ולייצר את הגוונים בשיער תוך שאנו מקפידים על שמירת בריאותו ללא הגבלה כל שהיא.בעזר תשימוש בחמצנים בהם הריכוז נמוך באופן יחסי ישפרו וישפיעו לטובה על תהליך היצירה ועל השגת התוצאה בשיערך. 


כיסוי שיער לבן בצבע ללא אמוניה !
מאת: ORENORKOBI ARTISTIC TEAM 
 
 
אמרנו זאת בעבר ואנחנו חוזרים על זה שוב ושוב- כדי לצבוע את השיער אנחנו לא חייבים להשתמש במוצרים המכילים אמוניה-נקודה. במהלך השנים האחרונות חלו פיתוחים טכנולוגיים בתחום צביעת השיער במספרות שהפכו את תהליך צביעת השיער לפחות מזיק באופן משמעותי ועם עמידות לאורך זמן. בעבר הרחוק צביעת שיער לבן(שיבה) הייתה מחייבת אותנו מעצבי שיער, לבחור שימוש בצבע שיער המכיל אמוניה המאפשר חדירה עמוקה של פיגמנטים לשיער ועל ידי כך לצבוע את השיער לצמיתות שנראה צעירים יותר.
 
כיסוי שיער שיבה בכל הגוונים:
 • תהליך שהופך את השיער לאחיד יותר ולמראה צעיר ואופנתי יותר
 • צביעת שיער לבן נמשכת כ-20 עד 30 דקות בלבד.
 • תהליך שאינו מצריך פעולות מיוחדות מעבר לשימוש בצבע שיער וקרם חמצן בלבד.
 • ניתן לצבוע את השיער בגוונים שונים במטרה לכסות שיער לבן זאת על ידי בחירת צבע מתקדם שאינו מכיל אמוניה ועם ריכוז חמצן נמוך ביותר
 • צביעת שיער לבן אינה מזיקה לשיער
 • מומלץ לחזור על פעולת הצביעה כל 4-6 שבועות לשמירה על אחידות הגוון
 • ניתן לשלב מספר גוונים אופנתיים לתרכובת הצבע בהתאם להמלצות של מעצב השיער
 • צביעת שיער בכל חודש נעשית אך ורק באזור צמיחת השיער- השורשים.
 
כיסוי שיער ללא אמוניה זה אומר- שימוש בצע שיער "נקי" ומתקדם יותר מבחינה טכנולוגית. צביעה כזו תשפר תוצאות ובכל מקרה תביא ליצירת צבע שיער אופנתי ומלא ברק. צבעי שיער ללא אמוניה נפוצים יותר ויותר כיום בענף המספרות וזוהי בחירה של מעצבי השיער האם לעבוד או לא עם הטכנולוגיה. חשוב שאת תבררי את כל אפשרויות הצביעה אצל מעצב השיער שלך לפני קבלת החלטה עם מה ואיך לצבוע את שיערך. כאשר מדובר על כיסוי לבן –אין כל הגבלה רק חייבים לבצע את ההתאמה של הגוון,אופן הביצוע של שלבי המריחה,זמני השפעה ועוד על מנת לקבל את התוצאה הרצויה והנכונה ביותר לשיערך
 
כיום ניתן לבחור גם במוצרי חפיפה וטיפוח המאפשרים שימור של הגוון ועוצמת הברק וכמו כן מעניקים עמידות יותר גבוהה לצבע השיער כדי שלא ידהה . שמפו ,מסכת הזנה וקרם הגנה על קצוות השיער ייבחרו על פי סוג השיער ומצבו והצבע הנבחר לשיערך.

 
 
   
עיצוב שיער - אורן אור קובי

 

       
מוצרים בסלון:      
       
החלקה יפנית תסרוקות כלה וערב איפור כלות וערב טיפולי פנים ויופי
החלקה ברזילאית עיצוב שיער איפור קבוע פדיקור רפואי / קוסמטי
החלקה משמקת לימודי עיצוב שיער איפור בת מצווה בניית ציפורניים
תוספות שיער יעוץ והתאמה קוסמטיקה הסרת שיער
 

       
בניית אתרים ג'ינט בניית אתרים ג'ינט מפת אתר רח' המנופים 11 מגדלי אקרשטיין הרצליה פיתוח  09-9508528
בניית אתרים - ג'ינט פיתוח