ברירת-מחדל English Russian  לחצו ליעוץ והתאמה חינם | 09-9508528  
אורן אור קובי
עיצוב שיער - OrenorKobi 
  סיור וירטואלי
  התחברו אלינו
  מועדון חברים
  שלב אחר שלב במספרה
  אירוע העשור
 
  09-9508528
 
לתיאום, יעוץ או כל שאלה אחרת מלאו את הטופס הבא:
 
   


חדשות ועדכונים
חדש הדרכות למעצבי שיער אחד על אחד   
   
מאמרים חדשים בדף הראשי ובקטגורית חלקה היפנית   
הרשמו עכשיו למועדון הלקוחות 
של ORENORKOBI 
 
 

לימודי עיצוב שיער

דף הבית >> מספרה >> לימודי עיצוב שיער
 
 

לימודי עיצוב שיער
מרכז ההכשרות המקוצעיות של ORENORKOBI  במתחם המספרה מתקיימות הכשרות מקצועיות לקהל מעצבי השיער המבוססות על ידע בינלאומי שנרכש על ידי אורן אור מי שהיה בעברו מנהל אומנותי ברשת המספרות Toni&Guy במשך 8 שנים. מתוכם 4 שנים בלונדון ו-4 שנים בפריז .

במסגרת התוכנית השנתית המוצעת לקהל של מעצבי השיער בעלי מספרות ונסיון מקצועי , תוכנית הכשרה מגוונת ותכנים בתחום ה- Clasic  -  Advance  אשר כוללים חומר עיוני לצד מעשי אותם כתבו אורן אור וקובי בן חיים כל זאת בצמוד למגמות העדכניות השייכות לענף עיצוב השיער . בהתאם לתפישה המקצועית ולפילוסופיה של המותג ההכשרות מתוכננות לקבוצות לימוד קטנות להשגת מקסימום אפקטיביות עבור המשתתפים וגם בשיטה ייחודית במסגרת של "אחד על אחד" עם אורן אור או קובי בן חיים.
ORENORKOBI הנם הפרזנטורים הבינלאומיים של חברת  CHI USA  במסגרת זו בכל 3-4 חודשים בממוצע מוזמנים אורן אור וקובי בן חיים כפרזנטורים ומציגים קולקציות אופנת שיער על במות מרכזיות המתקיימים במדינות שונות בעולם כגון ארה"ב ,קנדה,מכסיקו,הולנד ספרד צ'כיה אנגליה צרפת טורקיה ואף עיצבנו את שיערן של המתמודדות הסופיות בתחרות מיס יוניברס 2008 אשר נערכה בויטנאם 
אנו מאמינים שמעצב שיער מקצועי יבחר תמיד את הדרך של חינוך ,נחישות התמדה נחישות  ורצון להשיג את המטרות  


לומדים ורוכשים מיומנויות
מעצבי שיער בכל הרמות אשר מגיעים להשתלמויות עוברים הכשרה מקצועית ואינטנסיבית המועברת על ידי טכניקת לימוד מתקדמת אותה רכש אורן אור מנהל האומנותי של ORENORKOBI עם השנים.
תוכן הסמינרים:
מבוסס על מגמות האופנה העדכניות על טכניקות עבודה מתקדמות וניסיון אישי. מאות מעצבי שיער שלקחו חלק בהשתלמויות המנוהלות על ידי אורן אור מיישמים את הטכניקות הנלמדות מייד עם חזרתם למקום העבודה. במסגרת ההשתלמויות מועבר ידע תיאורטי לצד עבודה מעשית ועם הסברים על כל שלב ושלב עד להשגת תוצאות מושלמות.
שיטת הלימוד:
אישית או קבוצתית ,אחד על אחד ואו אצלכם במקום העבודה -במספרות. ניתן לבחור מתוך מגוון של נושאים את תחום הלימוד שמענייין אתכם במיוחד כדי להיות מוכנים לקראת המחר...
ימים ושעות :
השתלמויות מקצועיות מטעם ORENORKOBI מתקיימות באקדמיה בהרצלייה פיתוח בכל יום שני בבוקר או אחר הצהרים לפי בחירה. ניתן לתאם מועד להדרכות גם בימי שלישי בתיאום מראש ולפי מינימום של מספר משתתפים.
תעודה מטעם ORENORKOBI  תינתן למשתתפים בסיום ההכשרה המקצועית.

התוכן,שיטת הלימוד,הליווי המקצועי והניסיון יעניקו לכם את המרב שניתן להשגת מיומנויות חדשות :
ההכשרות המקצועיות המתבצעות אצלנו בראשותו של אורן אור מנהל האומנותי של ORENORKOBI מתקיימות בקבוצות קטנות ומצומצמות של משתתפים או בליווי אישי והדרכה של אחד על אחד כאשר המסרים המקצועיים מועברים אליכם בגובה העיניים!
כל הסודות נגלים לעיניכם, ההדגמה מתבצעת באופן שיטתי ומבוקר כדי שהתהליכים השונים ייקלטו באופן מלא ומבלי שמישהו יגיד "לא הבנתי"
אנחנו מאמינים שהדרך לצבירת ניסיון וידע נוסף היא בהצטרפות לקבוצות שעוברות הכשרה ממוקדת, לפי נושאים נבחרים ובוודאי תוך מתן של ליווי אישי וצמוד.
כאשר מסלול הלימוד גמיש ונוח,התכנים ברורים וחד משמעיים -היישום הופך לקל יותר ואצלכם במספרות תתפתח מציאות חדשה. בכל הקשור לטכניקות גזירה או לעיצוב תסרוקות עקב שינויים רבים ועדכונים ניתן להגיע אחת ל-6-8 חודשים כדי לעבור הכשרה בנושאים נבחרים כדי לשמור על רמה וקשר רציף איתנו ולא להישאר מאחור...
 
   
עיצוב שיער - אורן אור קובי

 

       
מוצרים בסלון:      
       
החלקה יפנית תסרוקות כלה וערב איפור כלות וערב טיפולי פנים ויופי
החלקה ברזילאית עיצוב שיער איפור קבוע פדיקור רפואי / קוסמטי
החלקה משמקת לימודי עיצוב שיער איפור בת מצווה בניית ציפורניים
תוספות שיער יעוץ והתאמה קוסמטיקה הסרת שיער
 

       
בניית אתרים ג'ינט בניית אתרים ג'ינט מפת אתר רח' המנופים 11 מגדלי אקרשטיין הרצליה פיתוח  09-9508528
בניית אתרים - ג'ינט פיתוח