ברירת-מחדל English Russian  לחצו ליעוץ והתאמה חינם | 09-9508528  
אורן אור קובי
עיצוב שיער - OrenorKobi 
  סיור וירטואלי
  התחברו אלינו
  מועדון חברים
  שלב אחר שלב במספרה
  אירוע העשור
 
  09-9508528
 
לתיאום, יעוץ או כל שאלה אחרת מלאו את הטופס הבא:
 
   


חדשות ועדכונים
חדש הדרכות למעצבי שיער אחד על אחד   
   
מאמרים חדשים בדף הראשי ובקטגורית חלקה היפנית   
הרשמו עכשיו למועדון הלקוחות 
של ORENORKOBI 
 
 

מוצרים לשיער

דף הבית >> מספרה >> מוצרים לשיער
 
 

מוצרים לשיער
להשגת מראה שיער בריא ומעוצב בחרו מעצבי השיער ORENORKOBI ARTISTIC TEAM את המגוון הרחב ביותר והטוב ביותר שקיים כיום בתחום על מנת שניתן יהיה להתאים לשיערך את הטיפול המושלם. מוצרי שיער מקצועיים איתם ניתן לטפל בכל בעיות ומצבי שיער /עור הקרקפת ובעיות נשירת שיער. מעצבי השיער מלווים כל לקוח/ה באופן אישי ומבצעים עבורם אבחון יסודי על מנת לקבוע מה סוג הטיפול הדרוש ובאיזה מוצר/סדרת מוצרים נכון יהיה להשתמש.

ORENORKOBI ARTISTIC TEAM עוברים הכשרה מקצועית מקיפה ואינטנסיבית לאורך כל השנה ומתעדכנים מעת לעת מהחידושים הטכנולוגיים בתחום טיפולי השיער אותם משיקים החברות היצרניות ואת כל הידע מיישמים בעבודה על ידי שימוש בטכניקות טיפול עדכניות עם מוצרים נבחרים לביצוע הטיפולים גם במספרה.

טיפול וטיפוח השיער
 
תחום טיפול וטיפוח השיער חיוני להשגת מראה מלא חיוניות ובריאות בשיער ובעור הקרקפת בכל ימות השנה ובכל הזדמנות כאשר אנו מבקשים לשמר את השיער ולטפח אותו באופן קבוע.
 
טיפול וטיפוח נחשבים לקטגוריית טיפולים חשובה שכן כל תהליך שמירת השיער מתחיל בפעולות אלו והשיער למעשה מקבל את צורתו וסגנון העיצוב בין היתר בזכות הטיפולים וההתאמה שלהם לפי סוג השיער ומצבו. חפיפת השיער,ניקוי הקרקפת משומנים,קשקשים,קילופי עור. חפיפת השיער וניקוי השיער מאבק,לכלוך שמצטבר,שאריות של כלור או מי ים, שאריות של חומרי עיצוב וכיו'. טיפול וטיפוח השיער בעזרת מסכת הזנה מומלצת להתבצע על כל סוגי השיער כאשר אנו מבצעים התאמה בכל ביקור ובכל מקרה של שינוי מבנה השיער.
 
טיפול וטיפוח השיער יהיו השלבים הקריטיים ליצירת מראה בריא ולשמירת טבעיות בשיער. במקרה של ביצעו החלקה יפנית,צביעת שיער,גוונים או כל פעולה כימית אחרת בשיער –טיפול וטיפוח יהיו משלימים ואיתם ניצור את המראה הנכון והבריא ביותר שניתן להשיג.
 
 
ישנם מוצרי טיפול וטיפוח שנדרש מאיתנו לשטוף מהשיער וישנם כאלו שאינם דורשים שטיפה- כאלו שנשארים על השיער את לחפיפה הבאה. אלו מוצרים בעלי תרכובת עדינה שאינם מכבידים על השיער ואינם יוצרים תחושה לא נעימה במגע (תלוי במידה והתבצע אבחון מקצועי והתאמה של סדרת מוצרים נבחרת)
 
קרם לחות לדוגמא לשימוש בחודשי הקיץ לעיצוב שיער במרקם גלי או חלק יכול להיות מוצר מקטגוריית טיפול וטיפוח –ללא צורך בשטיפת השיער. מסכת הזנה לעומת זאת דורשת כמובן שטיפה יסודית וניקוי השיער משאריות התרכובת לקבלת מרקם נקי. 


אנחנו מאמינים שטיפוח השיער מתחיל במספרה ולאחר מכן המשך הטיפול בבית יביאו לתוצאות מושלמות.
בקטגוריה זו תוכלו לבחון מקרוב את סדרות הטיפוח הטיפול והעיצוב המיועדות לשימוש גם בבית. מוצרים אשר נבחרו בקפידה ונמצאו כטובים ביותר לשימוש בשיער הישראלי. מגוון רחב ביותר של מוצרי חפיפה,מסכות יופי לטיפול בשיער יבש פגום או צבוע, אמפולות בעלות פורמולות ייחודיות לשיקום מצבי שיער שונים,מוצרי עיצוב המיועדים לשימוש על בסיס יומיומי להקלת תהליך העיצוב באופן עצמאי בכל מקום ובכל זמן. עם מוצרים אלו צוות מעצבי השיער ORENORKOBI ARTISTIC TEAM עובדים בסלון על מנת שניתן יהיה להשיג עבורכם תוצאות מתקדמות ומושלמות בכל הקשור לעיצוב השיער.
לבחור את המוצר הטוב ביותר לשיערך מתוך מגוון עצום של אפשרויות:
חשוב לדעת שכאשר אתם מעוניינים לבחור מוצראחד או יותר לטיפול בשיער יש לקחת בחשבון שמצב השיער וסוג השיער יהיו הנתונים המרכזיים אשר ישפיעו רבות על תהליך קבלת ההחלטה וביצוע הבחירה הנכונה.
ייעוץ והכוונה מקצועית תהיה הכרחית אך יחד עם זאת חשוב לגשת לתהליך מעט מוכנים כאשר אתם יודעים לזהות מה הצרכים,מה נדרש לטפל בשיער ולא פחות חשוב מה גובה התקציב בעזרתו אתם מוכנים להשקיע על מנת להשיג תוצאות ראויות ומתקדמות לשיער. 

חלק מהטיפולים יהוו השלמה לטיפול קודם לדוגמא: חפיפה של השיער תביא לצורך של טיפוח בעזר תמוצר משלים נוסף כגון מסכה. חשוב לבחור בתהליכים הנכונים והמותאמים לפי סוג השיער כאמור המאפשרים להשיג תוצאה נכונה ומדוייקת יותר.

 
   
עיצוב שיער - אורן אור קובי

 

       
מוצרים בסלון:      
       
החלקה יפנית תסרוקות כלה וערב איפור כלות וערב טיפולי פנים ויופי
החלקה ברזילאית עיצוב שיער איפור קבוע פדיקור רפואי / קוסמטי
החלקה משמקת לימודי עיצוב שיער איפור בת מצווה בניית ציפורניים
תוספות שיער יעוץ והתאמה קוסמטיקה הסרת שיער
 

       
בניית אתרים ג'ינט בניית אתרים ג'ינט מפת אתר רח' המנופים 11 מגדלי אקרשטיין הרצליה פיתוח  09-9508528
בניית אתרים - ג'ינט פיתוח