ברירת-מחדל English Russian  לחצו ליעוץ והתאמה חינם | 09-9508528  
אורן אור קובי
עיצוב שיער - OrenorKobi 
  סיור וירטואלי
  התחברו אלינו
  מועדון חברים
  שלב אחר שלב במספרה
  אירוע העשור
 
  09-9508528
 
לתיאום, יעוץ או כל שאלה אחרת מלאו את הטופס הבא:
 
   


חדשות ועדכונים
חדש הדרכות למעצבי שיער אחד על אחד   
   
מאמרים חדשים בדף הראשי ובקטגורית חלקה היפנית   
הרשמו עכשיו למועדון הלקוחות 
של ORENORKOBI 
 
 

קיץ של החלקות יפניות

דף הבית >> החלקות שיער >> החלקה יפנית >> קיץ של החלקות יפניות
החלקה יפנית עושה בשביל השיער שלך את העבודה...להפוך שיער מרדני ומתולתל לחלק יותר,רך ונעים למגע כאשר המראה הסופי מעוצב להפליא בכל העוצמה. דגש על שיער ארוך ומראה שיער מאוד נשי ורך זו תוצאה בהחלט מבוקשת בקרב נשים ונערות שמבקשות לבצע בשיערן את פעולת ההחלקה היפנית. טכניקות מגוונות יביאו למצב שהשיער ייראה חלק ובריא ומעל לכל מעוצב ועם שליטה על הנפח.
 
קיץ 2012 מביא איתו מחדש כמו בכל שנה את הרצון לעצב שיער בקלילות ובאופן עצמאי שכן, רובנו עסוקים,תדירות החפיפות גדולה הרבה יותר ביחס לחורף,בילוי בים או בבריכה מביא את בעלות השיער הארוך השופע והמתולתל לחשוב ברצינות גמורה לגבי הפתרון של ההחלקה היפנית. במהלך פעולה פשוטה באופן יחסי, ניתן לקבע את צורת השיער לאחר ההחלקה ולייצר בו התחדשות מבחינת מראהו. שמירה על קפיציות ודגש על המרקם יביאו לתוצאה אופנתית.
 
במספרה מבצעים פעולה זו של החלקת שיער בעזרת חומרי החלקה שונים בסגנון ההחלקה היפנית כאשר עוצמת הטיפול והטכניקה נבחרים על ידי המעצב שמבצע את העבודה. הרעיון הוא ליצור מרקם אחר שמחייב אגב ביצוע תספורת בעיצוב מחדש. תספורת בהחלט תקבע את האורך ויותר מכל תעזור לנו "להיפרד" משיער פגום,יבש ומחוספס.
 
לבעלות שיער צבוע חשוב לדעת כי פעולת ההחלקה יוצרת תופעה של דהיית גוון מהשיער הצבוע אולם זו תופעה רגעית ובהחלט זמנית שכן בפעולת הצביעה הבאה של השיער הכול יחזור לקדמותו מבחינת הצבע והגוון שנוצר. חשוב להבין שביצוע החלקה יפנית דורש מחקר ובעיקר אבחון של מצב השיער ועל פי הנתונים הקיימים שנראים לעין מקצועית יבוצעו המהלכים בזה אחר זה כדי שניתן יהיה להשיג שינוי משמעותי שיישאר גם לאורך זמן.
 
 
ממה להיזהר:
מביצוע פעולת ההחלקה היפנית מבלי שעשית לפני כן מחקר על תהליך ועל סוגי החומרים הקיימים. מומלץ לבצע בדיקה מקיפה על מנת שתדעי בדיוק מה עומד להתבצע בשיער (לפחות מבחינת התהליך במספרה) ולהגיע לכל השינוי בשיערך מוכנה מכל הבח
 
   
עיצוב שיער - אורן אור קובי

 

       
מוצרים בסלון:      
       
החלקה יפנית תסרוקות כלה וערב איפור כלות וערב טיפולי פנים ויופי
החלקה ברזילאית עיצוב שיער איפור קבוע פדיקור רפואי / קוסמטי
החלקה משמקת לימודי עיצוב שיער איפור בת מצווה בניית ציפורניים
תוספות שיער יעוץ והתאמה קוסמטיקה הסרת שיער
 

       
בניית אתרים ג'ינט בניית אתרים ג'ינט מפת אתר רח' המנופים 11 מגדלי אקרשטיין הרצליה פיתוח  09-9508528
בניית אתרים - ג'ינט פיתוח