אורן אור וקובי

צוות מקצועי ORENORKOBI

הסלון שלנו

תוספות והארכות שיער

השיער הקצר הופך ארוך הרבה יותר תוך זמן קצר, במפגש אחד בסלון, זאת המציאות של היום בתחום אופנת השיער ואנחנו כבר שם. זה כבר לא בגדר של חלום. מציאות חדשה המאפשרת לנו מעצבי השיער שימוש בטכנולוגיות ובטכניקות חדשניות להשגת מראה שיער שופע ומלא, תוך שמירה על תנועה ועל גמישות, התאמת צבע, הוספה של גוונים אופנתיים, החלקות ועוד. האפשרויות של שימוש בתוספות משיער 100% טבעי מעניקות ללקוחותינו בטחון עצמי ואיכות חיים תוך שמירה על בריאות השיער.

החלקות שיער

פעולת החלקת השיער כיום דורשת מצד מעצבי שיער מיומנות גבוהה ויכולות ביצוע שתמנע כל נזק אפשרי מהתהליך לשיער שלך. מגוון עצום של החלקות שיער קיים בשוק המספרות בישראל ולקוחות שמבקשות להשיג תוצאה של שיער חלק מוצאות את עצמן לא פעם מבולבלות מהידע הרב שקיים וזמין ברשת האינטרנט עובדה אשר לא פעם גורמת לחשש אמיתי מביצוע הפעולה מתוך רצון לשמור על שיערך הטבעי שלא יינזק מהתהליך. אנחנו בסלון ORENORKOBI לא מציעים לך החלקת שיער בלי שתהיה אבחנה מדוקדקת של צרכים אמיתיים שלך וציפיות מהתוצאה שתתקל בשיער. החלקת שיער מבחינתנו הנה תהליך מורכב, הדורש תשומת לב יתרה וקפדנות בכל שלבי הביצוע.

אופנה בצבעי שיער

הגוון האופנתי שבחרת לצבוע בו את שיערך יכול להראות טבעי, מותאם לגוון עורך, לצבע העיניים ועם כל ההיצע והמגוון העצום שיש כיום בתחום צביעת השיער אין מקום לפשרות. אתן בהחלט יכולות להנות מתוצאה משביעה רצון ,התאמה מרבית לסגנון המועדף ולהשיג מראה אופנתי פשוט מושלם.

עיבוי ומילוי

אם שיערך דליל חסר נפח ותנועה אפשר כיום בעזרת טכנולוגיות ומוצרים מתקדמים לשנות את המציאות מהקצה אל הקצה ! הארכות ותוספות שיער שברנו במיוחד עבורכן לקוחות הסלון, מותאמות לנתוני השיער הקיימים והן עשויות משיער 100% טבעי כדי ליצור את התחושה הטובה ביותר עם הנוחות המקסימאלית עבורך להשגת המראה האולטימטיבי והאופנתי . לאחר שנים של ניסיון בתחום עיצוב השיער ולאחר שחיפשנו אחר הפתרון המושלם והמדויק שקיים בענף לבעיה כה נפוצה אצל נשים רבות בישראל מצאנו את הדבר הבא שמשפר באופן ניכר את מראה השיער ואת ההרגשה שלך.

X
רק 2 דקות הליכה ממחלף הסירה, או חניה חינם לכל לקוח! רח' המנופים 11 מגדלי אקרשטיין הרצליה פיתוח
לייעוץ אישי השאירו פרטיכם!
שם מלא:
טלפון:
אימייל: