הסלון שלנו

סלון היוקרה ORENORKOBI נפתח בשנת 2003 ?? במתחם העסקים של הרצליה פיתוח ומאז הפך להיות בין המספרות הגדולות אשר מובילות את ענף השיער קדימה בכל תחומי האופנה. מגוון רחב מאוד של טיפולים מוצע ללקוחותינו ביניהם , תספורות ועיצובי שיער ,תסרוקות כלה וערב, החלקות קרטים ושיקומיות בכל הטכניקות בהתאמה לפי סוגי ומצבי שיער, החלקות יפניות וקלאסיות, יצירת גוונים / אומברה ובליאז' , הארכות ותוספות שיער תוך שימוש בשיער 100% טבעי עם יכולות גיוון וצביעה כמעט בלתי מוגבלות לצורך התאמה למצב הקיים בשיער הטבעי.

קהל הלקוחות שלנו שפוקד את הסלון נהנה גם משירותי עיצוב הציפורן , טיפולי פדיקור קוסמטיקה ויכול לרכוש מוצרי שיער מכל הקטגוריות להמשך טיפול טיפוח ועיצוב השיער גם בבית.

סלון ORENORKOBI מנוהל על ידי מחלקת שירות לקוחות מיומנת המפעילה גם אנשי מקצוע חיצוניים המלווים את המותג בכל פעילות ובכל קטגוריה כדי שאתם, תהיו מרוצים. מעבר לשירות המקצועי שמנו לעצמנו מטרה שהיא ראשונה במעלה – להביא את הטוב ביותר ללקוחה מבלי לוותר או חלילה להתפשר עם תוצאה כזו או אחרת.

לנוחותכם קיים חניון תת קרעי גדול שבו ניתן להחנות ולהגיע בקלות וללא מאמץ לסלון. כמו כן ניתן באמצעות התחבורה הציבורית להגיע לנקודה ממנה הסלון יהיה במרחק של כמה דקות הליכה ברגל.  

קביעת תורים ומועדים לקבלת ייעוץ והמלצות מקצועיות מתאפשרת בכל שעה מיום העבודה, ניהול היומנים ממוחשב ומתקדם ולכל לקוחה קיים כרטיס טיפולים אישי משלה זאת במטרה שניתן יהיה לצוות מעצבי השיער ARTISTIC TEAM לעקוב אחר טיפולי השיער ותדירות הפעולות המתבצעות מעת לעת.