אופנה בצבעי שיער

הגוון האופנתי שבחרת לצבוע בו את שיערך יכול להראות טבעי, מותאם לגוון עורך, לצבע העיניים ועם כל ההיצע והמגוון העצום שיש כיום בתחום צביעת השיער אין מקום לפשרות. אתן בהחלט יכולות להנות מתוצאה משביעה רצון ,התאמה מרבית לסגנון המועדף ולהשיג מראה אופנתי פשוט מושלם.

צבע שיער חום אדמוני לדוגמא או גוון בלונד בהיר זהוב ייראו טבעי אם ההתאמה כאמור על פי הנתונים הטבעיים הקיימים תהיה אופטימאלית. אנחנו בסלון ORENORKOBI משתמשים במגוון רחב ביותר של מוצרי צביעה עם /ללא אמוניה , צבעי שטיפה , פיגמנטים, צבעי פאנק איכותיים ליצירת גוונים נועזים, חומרי הבהרה איכותיים המיוצרים בטכנולוגיה הכי חדישה כל זאת כדי להשיג תוצאות אופנתיות ולספק ללקוחותינו שירות ברמה הגבוהה ביותר.

צבעי שיער ללא אמוניה – הדבר הבא בתחום צביעת השיער. הרכב חומרים מתקדם הכולל פיגמנטים צבע בפורמולה שאינה מכילה אמוניה מאפשרת לצבוע את השיער בכל גוון נחשק ללא פגיעה בו. עם השנים איכות השיער עלולה להישחק והשיער נפגם כתוצאה מריבוי של צביעות לכן, חשוב לבחור את המוצר הנכון מבחינה טכנולוגית שיאפשר שמירה על השיער בכל פרמטר אפשרי. צבע שיער ללא אמוניה נחשב למאוד איכותי , מצמצם באופן משמעותי את אי הנוחות אשר עלולה להיגרם בתהליכי הצביעה השונים ואנחנו בחרנו להשתמש דווקא במערכת זו של צבעים על מנת להשיג תוצאה איכותית ביותר לקהל רחב ככל שניתן.

צבעי שיער ללא אמוניה כוללים מגוון עצום של גוונים לבחירה משחור ועד בלונד בהיר מאוד. בקטלוגים הרבים הקיימים ניתן למצוא גוון אופנתי או טבעי על פי הצרכים ועל פי הסגנון המועדף על כל אחת.

בפעם הבאה שתהיי מעוניינת לצבוע את שיערך, בקשי מאתנו לראות את קולקציית הצבעים החדשה ולהתרשם מהגוונים כולם.