אקדמיה

באקדמיה של ORENOR מוצעים מגוון רחב של קורסים אשר נבנו בקפדנות על מנת שניתן יהיה להתאים את התכנים לכל פונה אלינו לפי רמה וניסיון מקצועי שנרכש. השלבים הנכונים מבחינתנו להמשך לימודי ענף עיצוב השיער הם כאלה שמבטיחים הקניית יסודות נכונים שיהוו בסיס מקצועי להמשך קריירה בשאיפה להשגת מצוינות.

מניסיון שצברנו בתחום ההדרכה עם השנים הסקנו מסקנה אחת גורפת. כל אחת ואחד יכולים לשפר מיומנויות, להתמקצע יותר ולרכוש בטחון בעשייה אם רק יבקשו לקבל את הידע הנכון בזמן הנכון. אל תהססו לפנות ללימודים גם אחרי שסיימתם את הקורס הבסיסי בעיצוב שיער. מגיעים אלינו מעצבי שיער ותיקים אחרי שהם פועלים בענף מזה 30 ו- 40 שנה כמעצבי שיער ומבקשים עוד ידע. מקצוע עיצוב השיער נחשב לאחד מהתחומים בהם הטכנולוגיה ושיטות העבודה מתעדכנות חדשות לבקרים ועל כן הצורך והרצון ללמוד כדי "ליישר קו" עם הטרנדים הכי עדכניים מובן וברור.

אין מקום לדחות הגעה לסמינר כזה או אחר בגלל הרגשה או מחשבה עצמית כמו: "אני לא מספיק טוב אז לא שאגיע ללמוד, אני מרגיש שאין לי מה ללמוד יותר לכן לא ארשם לשום סמינר, אני פוחד מהתוצאות, אני פוחד ממה שיגידו עליי לקוחות אם ידעו שאני יוצא להשתלמויות, החשש שלי שקולגות לא ידעו עליי שאני חלש יותר מהם….

ויש עוד סיבות רבות שכבר שמענו במהלך השנים וכל אלה כמובן פסולים מבחינתנו ! ההשתלמות המקצועית תקדם כל אדם באשר הוא, בכל רמה בה אתה נמצא וכל תקופת זמן. אין מקום לחששות, הטוב ביותר ומה שנכון לעשות הוא לבקש פגישת ייעוץ בלתי מחייבת בה תוכלו לקבל אינפורמציה על סוגי הקורסים, להתרשם מהסדנא שלנו ולקבל חוות דעת מקצועית אם רק תבקשו. בעידן בו אנו מתנהלים כיום ומנהלים עסקים, נדרשת מאתנו התמדה ועקביות בכל הקשור לשירותים הניתנים והמוצעים בסלונים זאת ועוד על מנת שנהיה כולנו מסוגלים לתת מענה מדויק לקהל לקוחותינו במתן שירות מקצועי ביותר , ללא פחדים ובדרך הנכונה ביותר שניתן להשיג.

יצרנו פלטפורמה נעימה ומפרגנת בנושא ההדרכות המקצועיות על מנת שנוכל להעניק לכל מי שפונה אלינו את ההכוונה שנעשית לרוב בשיטת הדרכה "אחד על אחד" . שילוב של הדגמות, הרצאות מקצועיות לפי נושאים והתנסות בטכניקות בעבודה מעשית יגרמו לכם לשפר תוצאות באופן ניכר כל אחת ואחד בתחום הרלוונטי. המיקוד בסמינרים אלו שהם אישיים יותר והחומר הנלמד מועבר בהתאם לקצב ההתקדמות של כל אחת ואחד מהווה יתרון משמעותי בהשוואה למפגשים בקבוצה.

באקדמיה תוכלו לבחור ממגוון הסמינרים המוצעים לקהל המקצועי ולהגיע בתאריך שנקבע מראש בהתאמה ללוחות הזמנים שלכם. קורסים בנושאי כימייה , צבעי שיער, טכניקות גוונים אומברה ובליאז', תספורות נשים, גברים, תסרוקות ערב וכלה ועוד.

לפרטים נוספים ולתאם פגישת עם יועצ/ת לימודים התקשרו עכשיו …