החלקה יפנית

מחליקים את השיער ויוצרים בו מסגרת בקו תספורת שבעזרתו מדגישים את התוצאה של החלקת השיער. שילוב של שתי פעולות במפגש אחד של כמה שעות בסלון כדי ליצור מראה חדש והרמוני בשיער בכל האורכים ובקצוות. תספורת אופנתית בשילוב עם החלקה יפנית ויצירת דגש על קו שיער המתבצע באזור קצוות השיער.

פעולת החלקת שיער יפנית תהיה פעולה משלימה לתספורת שהותאמה ותוכננה מראש כדי שהשינוי בשיער יהיה משמעותי ונראה לעין. החלקה יפנית תהיה לצמיתות ומחייבת לרוב לחזור ולבצע את הפעולה ( חידוש בצמיחת השיער )  אחת לשישה חודשים

מומלץ לבצע תספורת על שיער שעבר החלקה יפנית באותו יום מכיוון שכך אנו נראה  באופן מיידי את התוצאה, התנועה שנוצרת בשיער, טיפול בקצוות השיער. האורך אינו משתנה אבל המסגרת והעיצוב הסופי בהחלט כן- מראה שהופך לאופנתי במיוחד .

השינוי אותו אנו מבצעים בסלון ORENORKOBI מתואם עם הלקוחה, התהליך מוסבר על כל שלביו ויש מענה לכל השאלות כדי שאתן תרגישו בטוחות ותדעו בדיוק מה יתקבל בשיער בתום התהליך.

גם במקרים בהם אתן מרגישות שאין צורך בתספורת אנחנו ממליצים בכל אופן לגזור את השיער היכן שצריך כדי לשמר אותו לאורך זמן. במקרים  של שינוי מבנה השיער כמו בתהליך של החלקה יפנית /החלקה ברזילאית /החלקת קרטין יש לקחת בחשבון את שלב עיצוב השיער שהנו מכריע להשגת התוצאה הסופית. בלתי אפשרי "לוותר" על שלב התספורת.

טיפול טיפוח ושמירה על התוצאה גם בבית לאורך זמן בעזרת שימוש בתכשירים ייעודיים המאפשרים להזין את השיער ברכיבי טיפוח והגנה.

את מוצרי הטיפוח בחרנו לאחר בדיקה מעמיקה שלנו בכל הקשור לאיכות ולהשפעתם על השיער, אנחנו נדע לבצע את ההתאמה עבורך כדי שתהני מתוצאות מושלמות לאורך זמן