החלקות שיער ומה שביניהן

החלקת שיער בהחלט עונה לצרכים של נשים רבות ברחבי העולם ומאפשרת לקבל תוצאה של שיער מוחלק, גולש, עם הרבה פחות נפח וכמובן עם יכולת סידור ועיצוב קלה ופשוטה בבית. יחד עם זאת חשוב להבין שתחזוקת השיער לרבות מציאת פתרונות מקצועיים בנושא של תכשירים לטיפול ושימור התוצאה לאורך זמן יהיו המבחן האמתי שלך לאורך זמן.

פעולת ההחלקה נחשבת לחודרנית ומורכבת לעיתים, תכשיר מקצועי אשר יוצר שינוי מהותי במבנה השיערה כך שלעיתים חיוני להחדיר בחזרה אל תוך השיער שעבר פעולה כזו את הרכיבים שיעזרו לשמור ולטפח את השיער בכל מזג אוויר , בכל עונה.

ישנן טכניקות רבות לביצוע, ישנם חומרים רבים המיוצרים בארץ וכאלו המיובאים ממדינות שונות בעולם ועל כן חשוב לבוא ולקבל ייעוץ מקצועי לצד הצעת מחיר הגיונית עבור שירות ההחלקה לשיערך.

 

אספנו כמה שאלות נפוצות ורשמנו מענה מקצועי כדי שכולכן תדעו רגע לפני…

 

  • התלתלים שלי נשברו אחרי החלקה מה הסיבה ?

 

השיער עלול להינזק במקרים בהם אובחן מצב מסוים של שיער מבלי לקחת את כל הפרמטרים בחשבון. היסטוריית הטיפולים שעבר שיערך בהחלט תשפיע גם כן על התוצאה סופית. לכן מומלץ לבקש אבחון מלא של מצב השיער ולהביא לידיעת אנשי המקצוע את כל הפרטים הרלוונטיים כדי שהשיער שלך לא יישבר !

 

  • האם החלקת שיער נשארת לצמיתות ?

 

לא כל ההחלקות הן לצמיתות . החלקה יפנית יוצרת שינוי של מבנה השיערה לצמיתות רק שיש לחזור על הפעולה באזור צמיחת השיער בתדירות של בין 4-6 שבועות כדי שהשיער ייראה אחיד ומעוצב לכל אורכו. החלקות שיקומיות קרטין וכיו' אינן משנות את מבנה השיער ולכן הן לא עושות את השינוי בשיער כך שיישאר לצמיתות.

טיפ : -חשוב לוודא שמוצרי ההחלקות השיקומיות על כל סוגיהן מאושרות על ידי משרד הבריאות.

 

  • האם פעולת החלקת שיער מונעת  ממני בעתיד את האפשרות של לצבוע את השיער?

 

התשובה היא לא .  אין מניעה לצבוע את השיער לאחר ביצוע החלקת שיער רק שיש לוודא עם מעצב השיער מה מותר ומה אסור מבחינת שימוש בחמצנים וסוגי צבעים שקיימים ומתי בסמוך לפעות ההחלקה ניתן לצבוע מחדש את השיער.

 

 

  • האם אפשרי לבצע החלקת שיער יפנית על שיער מובהר או צבוע בגוון בהיר ?

 

ברוב המקרים התשובה הנכונה תהיה שאי אפשר לבצע את ההחלקה. כל מקרה לגופו כמובן ואנחנו בסלון ORENORKOBI מחזיקים במגוון עצום של מוצרי החלקה כדי שניתן יהיה להתאים את המוצר הנכון לפי סוגי ומצבי שיער. ייעוץ מקצועי לפני יחסוך ממך עוגמת נפש.

 

  • מה נכון יותר לצבוע את השיער לפני או אחרי פעולת החלקה במספרה ?

 

גם כאן התשובה איננה יכולה להיות חד משמעית. פגישה ליעוץ וביצוע אבחון לשיערך תאפשר קבלת החלטה נכונה ומדויקת מבלי לקחת סיכונים מיותרים.

 

רוצה לדעת עוד על החלקות שיער / יש לך שאלות נוספות ? מוזמנת לפנות אלינו באמצעות המייל / עמוד הפייסבוק / טלפון …