הסלון שלנו

סלון היוקרה ORENOR הוקם ונפתח לקהל בשנת 2003 במתחם העסקים של הרצליה פיתוח. מאז הפך להיות בין המספרות הגדולות אשר מובילות את ענף עיצוב וטיפוח השיער בכל תחומי האופנה. לקהל לקוחותינו מוצע מגוון רחב של טיפולים ביניהם , תספורות ועיצובי שיער ,תסרוקות כלה וערב, החלקות קרטין והחלקות שיקומיות בכל הטכניקות, בהתאמה אישית לפי סוגי ומצבי שיער, החלקות יפניות וקלאסיות, יצירת גוונים / אומברה ובליאז' , הארכות ותוספות שיער תוך שימוש בשיער 100% טבעי עם יכולות גיוון וצביעה בלתי מתפשרות לצורך התאמה למצב הקיים בשיער הטבעי.

קהל הלקוחות שלנו נהנה גם משירותי עיצוב הציפורן, טיפולי פדיקור וקוסמטיקה ויכול לרכוש מוצרי שיער מקצועיים לטיפול, טיפוח ועיצוב השיער גם בבית.

ORENOR – בית אופנה לשיער ותרבות היופי, מנוהל על ידי מחלקת שירות לקוחות מיומנת המפעילה גם אנשי מקצוע חיצוניים המלווים את המותג בכל פעילות ובכל קטגוריה, כדי שאתם תהיו מרוצים. מעבר לשירות המקצועי שמנו לעצמנו מטרה ראשונה במעלה – להביא את הטוב ביותר ללקוחה מבלי לוותר או להתפשר על איכות התוצאה.

לשירותכם, חנייה צמודה חינם בחניון הבניין, כמו כן לבאים בתחבורה הציבורית, תחנות רבות במרחק מטרים ספורים מהסלון.

קביעת תורים ומועדים לקבלת ייעוץ והמלצות מקצועיות מתאפשרת בכל אחת משעות העבודה, ניהול היומנים ממוחשב ומתקדם ולכל לקוחה קיים כרטיס טיפולים אישי משלה זאת במטרה שניתן יהיה לצוות מעצבי השיער ARTISTIC TEAM לעקוב אחר טיפולי השיער ותדירות הפעולות המתבצעות מעת לעת.

החלקות שיער, החלקות שיער  בהרצליה החלקות יפניות החלקה יפנית החלקות אורגניות החלקה החלקה משקמת החלקות בהרצליה