הצוות המקצועי

ב OREN OR – בית אופנה לשיער ותרבות היופי, יטפלו בכם אנשי צוות מיומנים בראשו ובניהולו המקצועי של אורן אור מעצב שיער בכיר אשר יוצר ומייצר יחד את הטרנדים הכי עדכניים בתחום אופנת השיער. מעניקים לקהל הלקוחות את מגוון טיפולי השיער במסירות תוך הקפדה על שימוש נכון ומקצועי בתכשירי השיער השונים, מיישמים טכניקות עבודה מהמתקדמות שיש כיום בענף על מנת להביא לתוצאות הטובות ביותר.

באווירה ייחודית בסלון היוקרתי הממוקם בלב ליבה של הרצליה פיתוח , פועלים כולם בתשומת לב מרבית ומעניקים יחס אישי ושירות ברמה גבוהה. צוות מעצבי השיער משלבים בעבודתם יצירתיות והשראה. אנו משקיעים בלקוחותינו את המיטב שקיים בתחום המוצרים לטיפול וטיפוח השיער ללא פשרות ומבלי לחסוך בדבר.

לאחר שנים רבות של עשייה ולאחר שצבר ניסיון וידע רב בתחום אופנת השיער אורן אור והצוות המקצועי מעניקים תמיכה מקצועית מלאה לצוות ודואגים להכשרתם בכל הטכניקות האפשריות ומלווים אותם בכל השלבים ביצירה ובעשיה היומיומית. כך אנו מאמינים ניתן להשיג שלמות, ללא פשרות. מטרתנו היא להשיג שביעות רצון מלאה ולדאוג לכך שהלקוחות יצאו עם חיוך ועם תוצאות שמדברות בעד עצמן. קהל הלקוחות הוותיק שפוקד יום יום את הסלון מצפה לטוב ביותר ואנחנו כמובן מחויבים לכך.

לצדו של הצוות המקצועי דואגת מחלקת שירות הלקוחות להביא את כלל הפעילות בסלון לכדי הצלחה ומעניקה תמיכה מקיפה מרגע כניסת הלקוח ובכל זמן הימצאותו בסלון, כל זאת במטרה להעניק ללקוח חוויה יוצאת דופן ומתן הרגשה של בטחון ונינוחות מכל הבחינות.